Ziraat Türkiye Kupası başlıyor

Gruplarda ilk hafta maçları yarından itibaren oynanacak

Ziraat Türkiye Kupası başlıyor

Futbolda Ziraat Türkiye Kupası gruplarında ilk hafta mücadelesi, yarın oynanacak maçlarla başlayacak.

Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, 8 ayrı grupta ilk hafta karşılaşmaları, yarın, 30 Kasım Çarşamba ve 1 Aralık Perşembe günleri gerçekleştirilecek.

Organizasyonda, A Grubu, Gaziantepspor, Kırklarelispor, Osmanlıspor ve Şanlıurfaspor, B Grubu, Çaykur Rizespor, İnegölspor, Kasımpaşa ve Sancaktepe Belediyespor, C Grubu, Amed Sportif Faaliyetler, Fenerbahçe, Gençlerbirliği ve Menemen Belediyespor, D Grubu, Beşiktaş, Boluspor, Darıca Gençlerbirliği ve Kayserispor, E Grubu, 24Erzincanspor, Galatasaray, Elazığspor ve Tuzlaspor, F Grubu, Göztepe, Medipol Başakşehir, Sivasspor ve Yeni Amasyaspor, G Grubu, Akhisar Belediyespor, Aydınspor 1923, Bursaspor ve Ümraniyespor, H Grubu da Atiker Konyaspor, Gümüşhanespor, Kızılcabölükspor ve Trabzonspor'dan oluşuyor.

Ziraat Türkiye Kupası gruplarında ilk hafta maçlarının programı şöyle:

YARIN

12.30 Yeni Amasyaspor-Medipol Başakşehir (12 Haziran)

14.30 Ümraniyespor-Aydınspor 1923 (Ümraniye Belediyesi Şehir)

16.45 Sivasspor-Göztepe (Yeni 4 Eylül)

18.30 Kayserispor-Boluspor (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)

20.30 Darıca Gençlerbirliği-Beşiktaş (İsmetpaşa)

30 KASIM ÇARŞAMBA

12.00 Tuzlaspor-24Erzincanspor (Tuzla Belediye)

14.00 Şanlıurfaspor-Kırklarelispor (GAP Arena)

14.00 Menemen Belediyespor-Amed Sportif Faaliyetler (Menemen İlçe)

16.30 Akhisar Belediyespor-Bursaspor (Manisa 19 Mayıs)

18.30 Galatasaray-Elazığspor (Türk Telekom Arena)

20.30 Fenerbahçe-Gençlerbirliği (Ülker)

1 ARALIK PERŞEMBE

12.00 Sancaktepe Belediyespor-Kasımpaşa (15 Temmuz)

14.00 Kızılcabölükspor-Atiker Konyaspor (Doğan Seyfi Atlı)

16.00 Çaykur Rizespor-İnegölspor (Çaykur Didi)

18.30 Osmanlıspor-Gaziantepspor (Osmanlı)

20.30 Trabzonspor-Gümüşhanespor (Hüseyin Avni Aker)

Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×