Yeşilgiresun Belediyespor'da, Crocker ve Perkins kadro dışı bırakıldı

Spor Toto Basketbol Ligi ekiplerinden Akın Çorap Yeşilgiresun Belediyespor'da, ABD'li oyuncular Tony Crocker ve Doron Perkins kadro dışı bırakıldı.

Yeşilgiresun Belediyespor'da, Crocker ve Perkins kadro dışı bırakıldı
28 Nisan 2016 Perşembe 16:32

Yeşilgiresun Belediyespor Kulübünden yapılan yazılı açıklamada, yönetim kurulu tarafından alınan karar doğrultusunda, disiplinsiz davranışları sebebiyle ABD'li oyuncular Tony Crocker ve Doron Perkins'in kadro dışı bırakıldıkları ifade edildi.

Bazı oyuncuların geçen aya ait ödemelerini almadıkları gerekçesiyle dün antrenmana çıkmadıkları, oyunculara ödemelerinin bugün yapıldığı belirtilen açıklamada, şunlar kaydedildi:

"Bu yıl basketbol liglerinde 6. yılını dolduran kulübümüz maaş ödemelerinde her türlü zorluğa rağmen çok kısa gecikmeler dışında kuruluşundan bugüne hiçbir problem yaşamamıştır fakat yarım maaş gecikmesi sebebiyle bazı oyuncular dün antrenmana çıkmamıştır. Dün bazı oyuncularımız yönetim ile istişarede bulunmadan, bu konuda daha önceden hiçbir bilgi vermeden, kontratlarında belirtilen antrenmana çıkmama karının ilk gününde bu haklarını uygulama kararı almışlardır. Yasal haklarına saygı duymakla beraber tolere edilebilecek bu gecikme sebebiyle bazı oyuncularımızın aldıkları tavır bizleri üzmüştür."
 


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×