Vali Düzgün, süper güreşçileri kutladı

Kayseri Valisi Orhan Düzgün, Ankara’da ki final müsabakalarında şampiyon olarak Kayseri’yi Süper Güreş 1. Ligi’nde temsil etmeye hak kazanan Şekerspor Güreş Takımı’nın başkan, yönetici, teknik heyet ve sporcularını makamında kabul...

Vali Düzgün, süper güreşçileri kutladı
27 Mayıs 2014 Salı 12:43

Kayseri Valisi Orhan Düzgün, Ankara’da ki final müsabakalarında şampiyon olarak Kayseri’yi Süper Güreş 1. Ligi’nde temsil etmeye hak kazanan Şekerspor Güreş Takımı’nın başkan, yönetici, teknik heyet ve sporcularını makamında kabul ederek, başarılarından dolayı tebrik etti.

Vali Düzgün, kabulde yaptığı konuşmada, Şekerspor Güreş Takımı’nın Kayseri’yi Süper Lig’de temsil edecek olmasının hem kent adına hem de Şekerspor adına memnuniyet ve gurur verici bir olay olduğunu belirtti.

Final müsabakalarında tüm rakiplerini eleyen Şekerspor Güreş Takımı’nı tebrik eden Vali Düzgün, “Süper Lige çıkış yolunda emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. İnşallah bundan sonra da sizlerden başarılı sonuçlar bekliyoruz. Şekerspor’un adını Uluslararası müsabakalarda da en iyi şekilde temsil etmenizi arzu ediyorum.” dedi.

Kayseri Şeker Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı ve Şekerspor Onursal Başkanı Hüseyin Akay ise takımlarını desteklediği için Vali Düzgün’e teşekkür ederek, şunları kaydetti:

     “Biz Kayseri Şeker Fabrikası olarak ata sporumuz güreşe elimizden geldiği kadar destek sağlamaya çalışıyoruz. Bu genç güreşçilerimiz Kayseri’de yetişmişlerdir. Bu gençlerimiz belli bir seviyeye geldikten sonra biz kendi tesislerimizde, hocalarımız nezaretinde çalıştırmaya başladık. Bu sene bizim kendilerine gösterdiğimiz desteği karşılıksız bırakmadılar ve süper lige çıkma başarısı gösterdiler.”

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Murat Eskici ile Güreş İl Temsilcisi Naci Doğan’ın da hazır bulunduğu ziyarete Şeker Fabrikası Yönetim Kurulu Başkanı Turhan Özer, Yönetim Kurulu Üyesi Abdulkadir Güneş, Genel Müdür Levent Benli ve Antrenörler Mustafa Küçük ve Mehmet Turgut ile sporcular Ramazan Meriç, Aydın Kılıçkaya, Özkan Kurt, Burhan Akbudak, Ali Koyuncu, Hasan Yiğit, Ender Göl, Ferdi Yavuz, Ali Arıkoğlu, İrfan Mete, İkram Kaman ve İbrahim Keser katıldı.

Vali Düzgün, bir süre sohbet ettiği takım yöneticileri ve sporcularla birlikte kendisine takdim edilen şampiyonluk kupası, takım flaması ve atkısı hatıra fotoğrafı çektirdi.

CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×