Türkiye Basketbol Ligleri'nde bu hafta

Spor Toto Basketbol Süper Ligi'ne 9, Bilyoner.com Kadınlar Basketbol Ligi'ne 6, Türkiye Basketbol 1. Ligi'ne 13. hafta karşılaşmaları oynanacak

Türkiye Basketbol Ligleri'nde bu hafta

 Spor Toto Basketbol Süper Ligi'ne 9, Bilyoner.com Kadınlar Basketbol Ligi'ne 6, Türkiye Basketbol 1. Ligi'ne 13. hafta maçlarıyla devam edilecek.

Türkiye Basketbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, Spor Toto Basketbol Süper Ligi, Bilyoner.com Kadınlar Basketbol Ligi ve Türkiye Basketbol 1. Ligi'nde haftanın maç programı şöyle:

SPOR TOTO BASKETBOL SÜPER LİGİ

YARIN

15.00 Best Balıkesir-Beşiktaş Sompo Japan (Balıkesir Yeni Spor Salonu)

17.00 Pınar Karşıyaka-Yeşilgiresun Belediyespor (Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka)

17.00 Demir İnşaat Büyükçekmece-TED Ankara Kolejliler (Gazanfer Bilge)

4 ARALIK PAZAR

14.00 Gaziantep Basketbol-Anadolu Efes (Karataş Şahinbey)

16.00 Banvit-Trabzonspor Medical Park (Banvit Kara Ali Acar)

17.00 TOFAŞ-Fenerbahçe (TOFAŞ)

20.00 Galatasaray Odeabank-Muratbey Uşak (Abdi İpekçi)

5 ARALIK PAZARTESİ

18.00 Darüşşafaka Doğuş-İstanbul Büyükşehir Belediyespor (Ayhan Şahenk)

BİLYONER.COM KADINLAR BASKETBOL LİGİ

YARIN

14.00 Tosyalı Toyo Osmaniye-Beşiktaş (Tosyalı)

16.00 Fenerbahçe-Adana ASKİ (Fenerbahçe Metro Enerji)

4 ARALIK PAZAR

14.00 MBK Doğuş Hastanesi-Canik Belediyespor (Edip Buran)

14.00 BOTAŞ-Mersin Büyükşehir Belediyespor (Menderes)

14.00 Girne Üniversitesi-Yakın Doğu Üniversitesi (Mamak Belediyesi)

15.30 Galatasaray-İstanbul Üniversitesi (Abdi İpekçi)

16.30 Hatay Büyükşehir Belediyespor-Bellona AGÜ (Antakya)

TÜRKİYE BASKETBOL 1. LİGİ

BUGÜN

14.00 Gelişim Koleji-Nesine.com Eskişehir Basket (Gelişim Koleji)

14.30 Final Gençlik-Sakarya Büyükşehir Belediyespor (Final Okulları)

16.00 Acıbadem Üniversitesi-Pertevniyal (Acıbadem Üniversitesi)

YARIN

13.30 İstanbulspor Beylikdüzü-Akhisar Belediyespor (Gazanfer Bilge)

16.00 Samsun Büyükşehir Belediye Anakent-Düzce Belediyespor (Mustafa Dağıstanlı)

16.00 Türk Telekom-Bursaspor Durmazlar (TOBB ETÜ)

16.00 Muğla Orman-Yalova Group Belediye (Menteşe)

18.00 Afyon Belediyespor-Mamak Belediye Ankara DSİ (Afyonkarahisar Atatürk)

4 ARALIK PAZAR

13.00 Bandırma Kırmızı-Petkimspor (Banvit Kara Ali Acar)


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×