TTF 9. Senior Türkiye Takımlar Şampiyonası Manavgat'ta başladı

Türkiye Tenis Federasyonu (TTF) tarafından düzenlenen TTF 9. Senior Türkiye Takımlar Şampiyonası, Antalya'nın Manavgat ilçesine bağlı Kızılağaç Turizm Bölgesinde bulunan Ali Bey Club Manavgat tenis kortlarında kura çekiminin ardından başladı....

TTF 9. Senior Türkiye Takımlar Şampiyonası Manavgat'ta başladı
13 Mayıs 2014 Salı 13:38

Türkiye Tenis Federasyonu (TTF) tarafından düzenlenen TTF 9. Senior Türkiye Takımlar Şampiyonası, Antalya'nın Manavgat ilçesine bağlı Kızılağaç Turizm Bölgesinde bulunan Ali Bey Club Manavgat tenis kortlarında kura çekiminin ardından başladı. Şampiyonaya Türkiye genelinde farklı illerden 31 kulüp ve 95 takımdan 150'si kadın ve 362'si erkek olmak üzere toplam 512 tenisçi katıldı.

Başhakemliğini Erkan Çağlayan ve Süpervizörlüğünü Ömer Levent Eralp'ın yaptığı turnuvada 19 hakem görev yapıyor.

Bayanlarda 30+, 40+ ve 50+; erkeklerde ise 35+, 45+, 50+, 55+, 60+, 65+ ve 70+ kategorilerinde tekler ve çiftler karşılaşmalarında Türkiye'nin en üst seviyedeki senior oyuncuları oynadıkları maçlarda kıyasıya yarışıyorlar.

Maçlarda ve aralarda görülmeye değer dostluklar bir taraftan pekiştirilirken diğer taraftan da yeni yeni dostluklar kuruluyor. Turnuva 14 Mayıs akşamı Oyuncu Gecesi ve 17 Mayıs günü oynanacak finallerin ardından kupa ve madalya töreni ile son bulacağı belirtildi.

9. Senior Senyör Takım Şampiyonası'nda Adana Atlı Spor, Adana Tenis Dağ ve Su Sporları, Ataşehir Tenis Kulübü, Antalya Tenis İhtisas ve Spor Külübü, ATK, Bahçeşehir Tenis S.K, Bodrum Golf ve Tenis Kulübü, Bodrum Tenis Life, Club Sporium, DSİ Bursa Nilüfer, Dalyan Kulüp, ETV, GATİK, Göcek Tenis Kulübü, Hillside Club Etiler, İzmir Tenis İhtisas, İzmir Crea Tenis Kulübü, İzmit Tenis Kulübü, Kültürpark, Levent Tenis Kulübü, Manavgat Tenis İhtisas Kulübü, Mersin Tenis Yelken Yüzme ve Su Sporları İhtisas, MİLTAŞ, Pamukkale Tenis Kulübü, Sakarya Tenis, Taç Spor, Tenis Eskrim Dağcılık Spor Kulübü, Vakıf, Yeşilyurt Spor Kulübü, Yüce Spor, Zekeriyaköy kulüpleri yarışıyor.

CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×