Trabzonspor'da Didier Zokora'nın sözleşmesi karşılıklı anlaşarak feshedildi

Trabzonspor, teknik sorumlu Hami Mandıralı tarafından kadro dışı bırakılan Didier Zokora'nın sözleşmesini karşılıklı anlaşarak feshetti.Bordo-mavili kulüple yaptığı görüşmede alacağı olan 300 bin euro'ya karşılık sözleşmesinin...

Trabzonspor'da Didier Zokora'nın sözleşmesi karşılıklı anlaşarak feshedildi
28 Nisan 2014 Pazartesi 22:23

Trabzonspor, teknik sorumlu Hami Mandıralı tarafından kadro dışı bırakılan Didier Zokora'nın sözleşmesini karşılıklı anlaşarak feshetti.

Bordo-mavili kulüple yaptığı görüşmede alacağı olan 300 bin euro'ya karşılık sözleşmesinin feshedilmesini isteyen Zokora'nın talebi yönetim tarafından olumlu karşılandı. Görüşmeler sonunda Zokora'nın sözleşmesi alacağı karşılığında feshedildi.

Trabzonspor'a 5 milyon Euro bonservis bedeli ile 2011 yılında transfer olan Zokora, aradan geçen 2 sezonda 78 maçta görev aldı. Zokora geçtiğimiz günlerde yönetimden izinsiz dünya evine girmiş ve bu yüzden de kadro dışı bırakılmıştı.

Bu arada bordo-mavili ekibin yönetim tarafından kadro dışı bıraktığı Arjantinli oyuncusu Gustavo Colman'ın da alacaklarına karşılık serbest kalmak istediği, ancak yönetimin buna sıcak bakmayarak olumsuz cevap verdiği öğrenildi.

CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×