Trabzonspor yönetiminden Vali Yavuz'a ziyaret

- Trabzon Valisi Yavuz: "Trabzonspor hem ülkemiz hem de ilimiz için bir markadır" - "Trabzon Valisi olarak elimizden gelen gayreti göstereceğiz. Şehre yön veren bu olguya destek olacağız"

Trabzonspor yönetiminden Vali Yavuz'a ziyaret
23 Haziran 2016 Perşembe 18:23

TRABZON (AA) - Trabzonspor Kulübü Yönetim Kurulu üyeleri, göreve yeni başlayan Trabzon Valisi Yücel Yavuz'u ziyaret etti.

Bordo-mavili kulübün asbaşkanı Ahmet Çubukçu ve yönetim kurulu üyeleri Ali Rıza Egemen, Suat Şen, Asım Örem, Okan Alemdaroğlu ve Erhan Çimşir, Vali Yavuz'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Yavuz, makamında gerçekleşen ziyarette yaptığı konuşmada, Trabzonspor yöneticilerine ilgileri dolayısıyla teşekkür ederek, "Trabzonspor hem ülkemiz hem de ilimiz için bir markadır. Bizler bunun farkındayız. Şehre ve bölgeye kattığı heyecanı biliyor ve takip ediyoruz. Hem yönetim hem de teknik kadro olarak beyinlere yerleşmiş durumda. 'Bize Her Yer Trabzon' derken artık 'Bize Her Yer Bordo-Mavi' diyoruz. Trabzonsporumuz da Trabzon'a ve ülkemize layık olma bilinciyle gayret gösteriyor. Trabzon Valisi olarak elimizden gelen gayreti göstereceğiz." dedi.

"Şehre yön veren bu olguya destek olacağız" ifadesini kullanan Yavuz, şunları kaydetti:

"Sadece futbol değil, sporun her alanı bu şehirde var. Gençlerimizin spora ilgisi hat safhada. Bu da insanımızın hareketliliğini, heyecanını gösteriyor. Buna uygun kamu idaresinde karşılık bulacak şekilde bir sistemi kurmamız gerekiyor. İlgili kurum ve kuruluşlarda bu bilinç var. Bunu daha da geliştirmek için gayret göstereceğiz. Trabzonspor'un tarihi boyunca ülkemize ve milletimize kattığı heyecan tartışmasızdır. Anadolu'dan çıkan böyle güzide bir takımın elinden geldiğince hem ilimizi ve hem ülkemizi temsil etmek için gösterdiği gayret takdire şayandır. Yeni sezonda Trabzonspor'umuza başarılar diliyorum çünkü Trabzon şehri bunu hak ediyor."

Kulüp asbaşkanı Ahmet Çubukçu ise Kulüp Başkanı Muharrem Usta'nın il dışında olduğu için ziyarete katılamadığını vurgulayarak, "Trabzonspor, ilimizin lokomotifidir. Trabzon şehri Trabzonspor ile birlikte yatıp kalkıyor. İlin ekonomisine ve diğer yönlerine önemli katkılar sağlıyor. Bu yüzden biraz daha ön planda olması gerektiğini düşünüyorum." diye konuştu.

Çubukçu, ziyaret anısına Vali Yavuz'a plaket ve Trabzonspor forması hediye etti.


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×