Trabzonspor yöneticisi Saral'dan Orman'a tepki

- Gökhan Saral: - "(Biz Trabzonspor'u 10 kişi de yenerdik, sanki gerideydik) gibi garanti sözler... Bu ne öz güven, kime bu güven. Trabzonspor, eksik kadroyla sizi evinizde hapsetti"

Trabzonspor yöneticisi Saral'dan Orman'a tepki
08 Kasım 2016 Salı 11:52

TRABZON (AA) - Trabzonspor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Gökhan Saral, Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman'ın "Biz Trabzonspor'u 10 kişi de yenerdik" şeklindeki açıklamalarına tepki gösterdi.

Saral, sosyal medyadaki Twitter hesabından yaptığı açıklamada, "Başarı dediğinizin altında ne var ki bu baskı size sürekli kendinizi ifşa ettiriyor Sayın Orman. 'Q7 kırmızı kartlık ne olmuş. Biz Trabzonspor'u 10 kişi de yenerdik, sanki gerideydik' gibi garanti sözler... Bu ne öz güven, kime bu güven. Trabzonspor, eksik kadroyla sizi evinizde hapsetti." ifadelerini kullandı.

Gökhan Saral, ayrıca "Birileri size kalkan olmuş, haksız puan içinize dert olmuş. 61 beden elbiseye herkes özenir fakat bazılarına sizin gibi bol gelir. Trabzonspor'un tarihini size Akyazı'da alın teri ile hatırlatmak sözümüzdür." paylaşımında da bulundu.


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×