Samsunspor yabancı oyunculara alacaklarını ödüyor

- Kırmızı-beyazlılar, eski oyuncuları Dos Santos, Fink ve Duarte ile Adilovic'in kulübü ile anlaşarak alacaklarını ödemeye başladı

Samsunspor yabancı oyunculara alacaklarını ödüyor
05 Ağustos 2016 Cuma 17:23

SAMSUN (AA) - PTT 1. Lig ekiplerinden Samsunspor, alacakları bulunan eski oyuncuları ile anlaşarak ödemelerini yapmaya başladı.

Kulüpten yapılan yazılı açıklamada, eski oyuncularına olan borçlarını ödemek için çalışma yapıldığı belirtildi.

Bahia Dos Santos, Michael Fink ve Valdomiro Duarte ile Eldin Adilovic'in kulübü Zeljeznicar Sarajevo'ya yaklaşık 3 milyon avro borçları bulunduğu bildirilen açıklamada, Zeljeznicar Sarajevo takımının alacağının tamamının ödendiği kaydedildi.

Eski futbolcuların alacaklarının ödenmesi için karşılıklı anlaşılarak taksitlendirmeye gidildiği anlatılan açıklamada, şu ifadelere yer verildi:

"Dos Santos'a ilk ödemesi 8 Ağustos'ta yapılacak. Fink'e geciken taksitlerinin bir kısmı yapılmış, ayrıca kalan kısmı için yeniden ödeme gerçekleştirilecektir. Duarte'nin de alacağı taksitlendirilmiş ve ilk taksiti ödenmiştir. Bu anlaşmaların ödenmesi için her zaman olduğu gibi yine Samsunspor'un yanında olan Gençlik ve Spor Bakanımız Akif Çağatay Kılıç'a teşekkür ederiz."İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×