Plaj voleybolunda Avrupa heyecanı başkentte

- CEV Satellite Kadınlar Avrupa Turu Türkiye etabına 14 ülkeden 24 takım katılıcak

Plaj voleybolunda Avrupa heyecanı başkentte
25 Mayıs 2016 Çarşamba 13:39

ANKARA (AA) - Uluslararası Voleybol Konfederasyonu (CEV) Satellite Bayanlar Plaj Voleybolu Avrupa Turu Türkiye etabı Ankara'da yapılacak.

Organizasyonun basın toplantısı Türkiye Spor Yazarları Derneği Ankara Şubesi'nde gerçekleştirildi. Toplantıda, Uluslararası Voleybol Konfederasyonu (CEV) Teknik Sorumlusu Christian Schemeth, Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) Plaj Voleybolu Direktörü Oğuz Değirmenci ve Atlantis Pazarlama Yöneticisi Özden Çaban organizasyon hakkında bilgi verdi. TSYD Ankara Şube Başkanı Kerem Öncel de organizasyon için kurumların işbirliği yaptığını söyledi.

SPQR Spor Organizasyonları, Avrupa Voleybol Konfederasyonu ve Türkiye Voleybol Fededasyonunun işbirliğiyle yapılacak turnuvaya Türkiye'nin yanı sıra Avusturya, Bulgaristan, Çek Cumhuriyeti, Fransa, Almanya, Yunanistan, İtalya, Norveç, Polonya, Romanya, Sırbistan, İsviçre ve Ukrayna'dan 24 takım mücadele edecek.

Atlantis Alışveriş ve Eğlence Merkezi'nde yarın saat 09.00'da eleme maçlarıyla başlayacak ve ücretsiz izlenebilecek Türkiye etabı karşılaşmaları, 29 Mayıs Pazar günü sona erecek.


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×