Özer'de işlem tamam!

Trabzonspor, Kasımpaşa'dan kiralık olarak kadrosuna kattığı Özer Hurmacı'nın bonservisini aldı.Kulüp Özer Hurmacı'nın transferiyle ilgili olarak KAP'a bildirim yaptı.

Özer'de işlem tamam!
15 Mayıs 2015 Cuma 17:30

Kulüp Genel Sekreteri Köksal Güney, yaptığı açıklamada, Kasımpaşa Kulübü'nden 1,5 yıllığına kiralık olarak kadrolarına dahil ettiklerini Özer Hurmacı'nın anlaşmasındaki satın alma opsiyonunu kullanacaklarını söyledi.


İstanbul temsilcisine gerekli bonservis bedeli ödeyeceklerini ifade eden Güney, "Özer'in kendisiyle anlaştık. Kasımpaşa Kulübü'yle de satın alma opsiyonunun kullanılması için gerekli yazışmaları yapıyoruz" dedi.

Güney, Hurmacı'nın Trabzonspor için önemli bir oyuncu olduğu kaydederek, anlaşmaların tamamlanmasının ardından bu futbolcuyla yeni bir sözleşme yapacaklarını sözlerine ekledi.

En son Bursaspor karşısında 1-0 elde edilen galibiyetin golüne imza atan Özer Hurmacı, bu sezon 31. hafta sonunda 6 gol kaydetti.

Köksal Güney'in bu açıklamalarından kısa bir süre sonra Trabzonspor, Özer'in bonservisinin alındığını Kamuyu Aydınlatma Platformu'na bildirdi.

Trabzonspor'un şu açıklamayı yaptı;

"Kulübümüz ile Kasımpaşa Sportif Faaliyetler A.Ş arasında 29.01.2014 tarihinde profesyonel futbolcu Özer Hurmacı'nın Trabzonspor A.Ş'ye geçici transferi konusunda akdedilen Geçici Transfer Sözleşmesi hükümleri uyarınca tarafımıza tanınan ,futbolcunun Kulübümüze kesin transferine ilişkin opsiyon hakkı kullanılarak durumdan muhatap Kulüp bilgilendirilmiştir."

Kamuoyunun bilgisine  duyurulur.


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×