Milli takımın olimpiyat hazırlıkları sürüyor

- 2016 Rio Olimpiyat Oyunları'na katılacak A Milli Kadın Basketbol Takımı, Abdi İpekçi Spor Salonu'da çalıştı

Milli takımın olimpiyat hazırlıkları sürüyor
02 Temmuz 2016 Cumartesi 13:50


İSTANBUL (AA) - 2016 Rio Olimpiyat Oyunları'na katılacak A Milli Kadın Basketbol Takımı, hazırlıklarını yaptığı antrenmanla sürdürdü.

Milli takım, Abdi İpekçi Spor Salonu'nda yaklaşık 2 saatlik bir çalışma gerçekleştirdi. Antrenmana Amerika'da bulunan ve 4 Temmuz Pazartesi günü çalışmalara katılacak Lara Sanders ile Şebnem Kimyacıoğlu katılmadı.

Ay-yıldızlılar, 7 Temmuz Perşembe gününe kadar hazırlıklarına İstanbul'da devam edecek. Kamp çalışmaları için aynı gün Slovenya'nın başkenti Ljubljana'ya gidecek milli takım, burada 16 ve 17 Temmuz'da Fransa ile hazırlık maçları oynayacak ve 19 Temmuz'da İstanbul'a dönecek.

2016 Rio Olimpiyat Oyunları'nda Fransa, Avustralya, Japonya, Belarus ve Brezilya ile A Grubu'nda yer alan ay-yıldızlılar, ilk maçını 6 Ağustos'ta Fransa ile oynayacak.

Milli takımın 14 kişilik kadrosunda şu isimler yer alıyor:

Lara Sanders, Pınar Demirok, Esra Ural, Şaziye İvegin Üner, Ayşe Cora, Tilbe Şenyürek, Pelin Derya Bilgiç, Nevriye Yılmaz, Işıl Alben, Bahar Çağlar, Şebnem Kimyacıoğlu, Birsel Vardarlı Demirmen, Tuğçe Canıtez, Olcay Çakır.


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×