Kars Belediye Başkanı başarılı sporcuları kabul etti

Kars Belediye Başkanı Murtaza Karaçanta, Bolu, Sakarya, Gaziantep ve Bursa'da düzenlenen Tekerlekli Kayak, Ferdi Boks ve Kick Boks Türkiye Şampiyonları'nda dereceye giren sporcuları kabul etti. Başkan dereceye giren sporcuları tek tek tebrik ederek...

Kars Belediye Başkanı başarılı sporcuları kabul etti
09 Temmuz 2014 Çarşamba 16:43

Kars Belediye Başkanı Murtaza Karaçanta, Bolu, Sakarya, Gaziantep ve Bursa'da düzenlenen Tekerlekli Kayak, Ferdi Boks ve Kick Boks Türkiye Şampiyonları'nda dereceye giren sporcuları kabul etti. Başkan dereceye giren sporcuları tek tek tebrik ederek altınla ödüllendirdi.

Sporcularla birlikte, Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürü ve antrenörlerini de kabul eden Başkan Karaçanta, sporun her dalının o ilin reklamı için 'Olmazsa olmaz' olduğunu söyledi. Bu bağlamda sporculara Kars'ın tanıtımına yaptıkları katkıdan dolayı ayriyeten teşekkür ettiğini ifade eden Karaçanta, "Bu başarıda emeği geçen antrenörlerimizi de kutluyorum." dedi.

Öte yandan, Bolu'da yapılan üst minikler 13-14 yaş Ferdi Boks Şampiyonası'nda Türkiye şampiyonu Garipcan Osmanoğlu, Türkiye 2'ncisi Tolgacan Keskin ve Türkiye 3'ncülüğünü ise Mahir Avinçli elde ettiler.

Sakarya'da yapılan Alt Minikler 11-12 yaş Türkiye Ferdi Boks Şampiyonası'nda da Türkiye şampiyonu, Yiğit Yetkil, Türkiye 2'ncisi Tamer Tuta, Türkiye 3'ncüsü Can Demir Utku, Türkiye 3'ncüsü Can Turan oldular.

Ayrıca, Gaziantep'te yapılan Gençler ve Büyükler Kick Boks Şampiyonası'nda ise Fuul Contact Türkiye 3'ncüsü, Soner Koç ve Bursa'da yapılan Tekerlekli Kayak Türkiye Şampiyonasında Türkiye 3'ncüsü Onur Kılıçarsalan oldu. Ziyaret Başkan Karaçanta'nın başarılı sporcularla hatıra fotoğrafı çektirmesiyle sona erdi.

CİHAN

Kars Belediye Başkanı başarılı sporcuları kabul etti


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×