İBB Kaleci Akademi Kampı başladı

- Genç kaleci adayları, milli kaleci Volkan Babacan'la buluştu

İBB Kaleci Akademi Kampı başladı
11 Ağustos 2016 Perşembe 15:23


İSTANBUL (AA) - İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Futbol Akademi Kampı ve Yetenek Avı Projesi'nin bir parçası olan Kaleci Akademi Kampı'nın tanıtımı gerçekleştirildi.

İBB Bayrampaşa Stadı'nda gerçekleştirilen tanıtım törenine Medipol Başakşehir Kulübünün kalecileri Volkan Babacan, Ufuk Ceylan ve Faruk Çakır'ın yanı sıra, kaleci antrenörü Haluk Güngör ile Türkiye Futbol Federasyonu Futbol Gelişim Direktörlüğü Bölgeler Sorumlusu Rasim Kara da katıldı.

Kaleci adaylarına profesyonel antrenörler tarafından teknik ve taktik eğitimin verildiği akademi hakkında bilgi veren İBB Gençlik ve Spor Müdürü, "Bu çalışmalar sayesinde geleceğin kalecilerini Türk futboluna kazandırmayı hedefliyoruz." dedi.

Kaleciler Volkan Babacan, Ufuk Ceylan ve Faruk Çakır, gösteri antrenmanında deneyimlerini geleceğin kaleci adaylarıyla paylaştı.

9 Eylül'de sona erecek İBB Kaleci Akademi Kampı'nda başarılı olan adaylar başta Medipol Başakşehir olmak üzere İstanbul'da yer alan takımların altyapılarında forma giyecek.İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×