Hakan Şükür: İspat edemezseniz namertsiniz

Türk futbolunun efsane ismi ve İstanbul bağımsız milletvekili Hakan Şükür, Fethullah Gülen Hocaefendi'yi ziyareti sonrası işadamlarıyla görüştüğü yönündeki haberleri yalanladı.

Hakan Şükür: İspat edemezseniz namertsiniz
30 Ocak 2014 Perşembe 16:38

Türk futbolunun efsane ismi ve İstanbul bağımsız milletvekili Hakan Şükür, Fethullah Gülen Hocaefendi'yi ziyareti sonrası işadamlarıyla görüştüğü yönündeki haberleri yalanladı.

Hakan Şükür, günlük bir gazetenin bugün manşetinden verdiği habere sosyal medya üzerinden cevap verdi. AKP'den istifa eden ve İstanbul'un bağımsız milletvekili olan Hakan Şükür, bir gazetenin 'Şükür Mesajı' başlığıyla verdiği ve Şükür'ün gizli çekilen fotoğraflarının yer aldığı habere tepki gösterdi.

Twitter'dan kendi hesabından açıklamalarda bulunan yapan Hakan Şükür, habere büyük tepki göstererek, "İspat edemezseniz namertsiniz." dedi.

Haberde Hakan Şükür'ün "ABD'de Fethullah Gülen'i ziyaret ettikten sonra Türkiye'ye dönüşte iş adamlarını da ziyaret ettiği" iddia edilmişti. Haberde ayrıca Hakan Şükür'ün uzaktan çekilmiş fotoğraflarına da yer verilmişti.

Gazete ayrıca, İstinye Park'a giden Hakan Şükür'ün, Fethullah Gülen'den gelen mesajları iş adamı ve CİNER Medya Grubu'nun sahibi Turgay Ciner'e ilettiğini iddia etmişti.

"KÜFREDEN DEĞİL, ŞÜKREDEN OLDUK"

İddiaların muhatabı Hakan Şükür Twitter hesabından çok sert açıklamalarda bulundu. Haberlere itibar edilmemesini isteyen Hakan Şükür, "Arkadaşlar lütfen bulvar gazetesinin iddiasının neyini ciddiye alayım. Sahibi şaibeli bir bulvar gazetesi ismime iftira atarak şerefleneceğini sanıyorsa aldanıyor. Bu tetikçi gazetenin sahibi değil miydi; "biz bu milletin...' diye küfreden. Elhamdülillah; küfreden değil, şükreden olduk." dedi.

Hakan Şükür, sosyal paylaşım sitesi twitter hesabından aktardığı görüşlerinde şu ifadeleri kullandı:

"Bu arada iş adamlarına talimat vermeyi siz çok iyi bilirsiniz... Hem de tansiyon hoplatanından. Haberciliklerinden umudu kestik zaten de, bari insan olmanın onurunu kaybetmeselerdi. Son sözüm, avukatlar ilgilenecek. Bu arada neydi bugünlerin o meşhur cümlesi; İspat etmezseniz namertsiniz."
CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×