Genç Güreşçiler Romanya'da Mindere Çıkıyor

Genç Erkekler Grekoromen ve Serbest Güreş Milli Takımları, 11-13 Nisan 2014 tarihleri arasında Romanya’nın başkenti Bükreş’te düzenlenecek Juniors Stefan Rusu & Ioan W.

Genç Güreşçiler Romanya'da Mindere Çıkıyor
10 Nisan 2014 Perşembe 13:28

Genç Erkekler Grekoromen ve Serbest Güreş Milli Takımları, 11-13 Nisan 2014 tarihleri arasında Romanya’nın başkenti Bükreş’te düzenlenecek Juniors Stefan Rusu & Ioan W. Popovici And Cadets Gheorghe Berceanu & Vasile Iorga Turnuvası’nda ülkemizi temsil edecekler.

Türk güreşinin gelecek vaad eden ve mücadele ettikleri bütün uluslararası platformlarda bunu ispat eden genç güreşçiler, bu haftasonu Romanya’da madalya mücadelesi verecekler.

Grekoromen ve Serbest Stilde toplamda 32 sporcu ile Bükreş’te boy gösterecek olan Milli Mayolar, Türk güreşinin dünyadaki yerini bir kez daha gözler önüne serebilmek için ter dökecekler.

Juniors Stefan Rusu & Ioan W. Popovici And Cadets Gheorghe Berceanu & Vasile Iorga Turnuvası için Romanya’ya giden Milli Takım kafilesinde Fazlı Cihan idareci olarak, Dursun Parlak ve Kürşat Yörüker hakem olarak yeralıyor.

Yusuf Düzer, Mahmut Altay, Efrahim Kahraman, Yaşar Sefil'in de antrenör olarak bulunduğu kafilede, yer alan sporcuların isimleri ise şu şekilde:

Serbest Güreş Milliler: Adem Bulduk, Veli Yantır, Samet Sobacı, Sedat Özdemir, M.Volkan Asan, Yahya Çankaya, Ö.Uğur Örcan, İbrahim Şimşek, Sezai Arslan, Ramazan Üngör, E.Dursun Turan, R.Taki Özdemir, Çağrı Çiğdem, Caner Demirtaş, Bekir Şahin, Sinan Yıldırım

Grekoromen Güreş Milliler: M.Can Dokgöz, Ayhan Gebecik, Abdi Sucu, Ali Aktaş, Kemal Can Başar, Selçuk Can, Burhan Akbudak, Batuhan Koyuncu, H.Berk Kılınç, Etham Alkan, Mahmut Çöl, İbrahim Tığcı, Ali Yücel, Onur Dikmen, Emrah Yörük, Fikret Keser.
 


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×