Galatasaray Başkanı Aysal: Kulübü Lucescu'ya izin vermiyor

İtalyan teknik direktör Roberto Mancini ile yollarını ayıran Galatasaray'da gündeme gelen ve önemli ölçüde anlaşmaya varıldığı açıklanan Mircea Lucescu'nun transferinin gerçekleşmedi açıklandı.Galatasaray'a Ukrayna'dan kötü haber geldi....

Galatasaray Başkanı Aysal: Kulübü Lucescu'ya izin vermiyor
15 Haziran 2014 Pazar 19:58

İtalyan teknik direktör Roberto Mancini ile yollarını ayıran Galatasaray'da gündeme gelen ve önemli ölçüde anlaşmaya varıldığı açıklanan Mircea Lucescu'nun transferinin gerçekleşmedi açıklandı.

Galatasaray'a Ukrayna'dan kötü haber geldi. Ukrayna Ligi ekiplerinden Shakhtar Donetsk'ten teknik direktör Mircea Lucescu'nun ayrılmasına izin çıkmadığı belirtildi. Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Ünal Aysal ise Mircea Lucescu'ya, Shakhtar Donetsk Başkanı Rinat Ahmedov'un izin vermediğini söyledi.

Roberto Mancini'nin ayrılmasının ardından Galatasaray'ın bir numaralı teknik direktör adayı Mircea Lucescu, Shakhtar Donetsk Başkanı Rinat Ahmedov ile bir araya geldi. ntvspor.net'in haberine göre Rumen teknik adam, Ahmedov'a ayrılmak istediğini söyledi. Ancak görüşmeden Galatasaray'a iyi haber çıkmadı. Lucescu'ya Ukrayna'daki siyasi şartlar nedeniyle yeni teknik adam bulamayacağını ifade eden Ahmedov, Rumen hocanın ayrılmasına onay vermedi.

AYSAL NTV SPOR'A AÇIKLADI

Bu gelişmenin üzerine gözler Galatasaray'a çevrilirken, Galatasaray Başkanı Ünal Aysal, NTVSpor'a yaptığı açıklamada, "Ukrayna'da yaşananlar nedeniyle hiçbir teknik adam Donetsk'e gitmek istemiyor. Ahmedov da Lucescu'nun yerine teknik adam bulamadığı için hocaya izin veremiyor. Artık biz de Alman ya da Hollanda ekolüne yöneleceğiz." dedi.

CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×