Futbol: Ziraat Türkiye Kupası'nda görünüm

- Kupada 2. eleme turu, 5 karşılaşmayla başladı

Futbol: Ziraat Türkiye Kupası'nda görünüm
20 Eylül 2016 Salı 23:21


İSTANBUL (AA) - Futbolda Ziraat Türkiye Kupası 2. eleme turu, yapılan 5 maçla başladı.

Spor Toto 2. Lig takımı Ofspor, Spor Toto Süper Lig temsilcisi Kardemir Karabükspor'u 5-3'lük skorla kupanın dışına iterek, büyük bir sürprize imza attı. Günün diğer sürpriz sonucunda ise Spor Toto 3. Lig ekibi Sancaktepe Belediyespor, Spor Toto Süper Lig takımı Aytemiz Alanyaspor'u 1-0 mağlup ederek, tur atladı.

Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Kayserispor, Spor Toto 3. Lig temsilcisi Orhangazispor'u uzatma bölümünde 3-2 yenerek, kupada bir üst tura yükseldi.

Bölgesel Amatör Lig (BAL) temsilcisi Sarayönü Belediyespor'u 6-4 yenen TFF 1. Lig takımı Elazığspor ile Spor Toto 2. Lig takımı Karşıyaka'yı 2-1 mağlup eden Spor Toto 3. Lig ekibi Afjet Afyonspor da adını bir üst tura yazdıran diğer ekipler oldu.

Ziraat Türkiye Kupası 2. eleme turunda yapılan maçlar ve alınan sonuçlar şöyle:

Ofspor-Kardemir Karabükspor: 5-3

Orhangazispor-Kayserispor: 2-3 (Uzatmada)

Elazığspor-Sarayönü Belediyespor: 6-4

Afjet Afyonspor-Karşıyaka: 2-1

Aytemiz Alanyaspor-Sancaktepe Belediyespor: 0-1


- 2. tur programı


Ziraat Türkiye Kupası 2. eleme turu, yarın ve 22 Eylül Perşembe günü yapılacak maçlarla sona erecek.

Kupada müsabaka programı şöyle:

Yarın:

12.00 24 Erzincanspor-Adanaspor (Erzincan 13 Şubat)

13.00 Cizrespor-Aydınspor 1923 (Cizre İlçe)

13.00 Dersimspor-Eskişehirspor (Tunceli Atatürk)

14.00 Yomraspor-İstanbulspor (Yomra İlçe)

14.00 Kayseri Erciyesspor-Yeni Amasyaspor (Kayseri Atatürk Spor Kompleksi)

14.00 Hatayspor-Balıkesirspor (Antakya Atatürk)

14.00 Elaziz Belediyespor-Tokatspor (Elazığ Atatürk)

14.00 Sivas Belediyespor-Bucaspor (Sivas Muhsin Yazıcıoğlu Spor Kompleksi)

14.00 Karaman Belediyespor-Gümüşhanespor (Kemal Kaynaş)

14.00 Kırıkhanspor-Fethiyespor (Kırıkhan İlçe)

14.00 Düzyurtspor-1461 Trabzon (Ahmet Suat Yazıcı)

14.00 Amed Sportif Faaliyetler-Niğde Belediyespor (Seyrantepe Spor Kompleksi)

14.30 Ankara Adliyespor-Menemen Belediyespor (Ankara OSTİM)

14.30 Zonguldak Kömürspor-Şanlıurfaspor (Devrek İlçe)

14.30 Kastamonuspor 1966-Tuzlaspor (Kastamonu Gazi)

14.30 Keçiörengücü-Anadolu Üsküdar 1908 (Ankara Aktepe)

14.30 Manisa Büyükşehir Belediyespor-Çaykur Rizespor (Mümin Özkasap Spor Tesisleri)

15.00 Sarıyer-Bodrum Belediyesi Bodrumspor (Yusuf Ziya Öniş)

15.00 Kocaeli Birlikspor-Sakaryaspor (Kocaeli Alparslan Türkeş)

15.00 Kırklarelispor-Etimesgut Belediyespor (Kırklareli Atatürk)

15.00 Fatih Karagümrük-Giresunspor (Vefa)

15.00 Bandırmaspor-Yeşil Bursa (Bandırma 17 Eylül)

15.00 Nazilli Belediyespor-Kartalspor (Nazilli İlçe)

15.00 Konya Anadolu Selçukspor-Altınordu (Konya Büyükşehir Belediye Atatürk)

15.00 İnegölspor-Halide Edip Adıvarspor (İnegöl İlçe)

15.00 Büyükçekmece Tepecikspor-Manavgatspor (Esenyurt Necmi Kadıoğlu)

15.00 Kahramanmaraşspor-Hacettepe (Kahramanmaraş 12 Şubat)

15.00 Boluspor-Nevşehirspor Gençlik (Bolu Atatürk)

15.00 Pendikspor-Türk Metal Kırıkkalespor (Pendik)

15.00 Silivrispor-Ümraniyespor (Silivri)

15.00 Darıca Gençlerbirliği-MKE Ankaragücü (Darıca İlçe)

16.30 Samsunspor-Diyarbekirspor (Samsun 19 Mayıs)

16.30 Yeni Malatyaspor-Kurtalanspor (Malatya İnönü)

19.00 Manisaspor-Çorum Belediyespor (Manisa 19 Mayıs)

19.00 Trabzonspor-Serhat Ardahanspor (Hüseyin Avni Aker)

21.30 Adana Demirspor-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (5 Ocak Fatih Terim)


22 Eylül Perşembe:

12.00 Eyüpspor-Gaziantepspor (Eyüp)

14.00 Bayrampaşa-Bursaspor (Bahçelievler İl Özel İdare)

14.30 BUGSAŞ Spor-Sultanbeyli Belediyespor (Ankara OSTİM)

15.00 Kızılcabölükspor-Mersin İdmanyurdu (Kızılcabölük Semt Sahası)

16.30 Sivasspor-Tire 1922 (Yeni 4 Eylül)

16.30 Denizlispor-Kemerspor 2003 (Denizli Atatürk)

19.00 Büyükşehir Gaziantepspor-Düzcespor (Kamil Ocak)

21.30 Göztepe-Kütahyaspor (İzmir Atatürk)


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×