Fikret Orman: Önder Özen'le görüşmeden birşey diyemem

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, futbol genel direktörü Önder Özen'in istifa edeceği yönündeki haberler hakkında, Özen'in kendisiyle görüşmeden birşey söyleyemeyeceğini belirtti.Beşiktaş Futbol Genel Direktörü Önder Özen ile...

Fikret Orman: Önder Özen'le görüşmeden birşey diyemem
15 Temmuz 2014 Salı 13:33

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, futbol genel direktörü Önder Özen'in istifa edeceği yönündeki haberler hakkında, Özen'in kendisiyle görüşmeden birşey söyleyemeyeceğini belirtti.

Beşiktaş Futbol Genel Direktörü Önder Özen ile bugün bir görüşme yapacak olan Başkan Orman, toplantı öncesi Cihan Haber Ajansı muhabirinin Önder Özen ile ilgili "Önder Özen'in istifa edeceği iddiaları için neler söyleyeceksiniz? sorusuna, "Önder Özen'le görüşmeden herhangi bir açıklama yapamam." cevabını verdi.

Akaretler'deki kulüp binasında yapılacak olan toplantı için başkan Fikret Orman'ın yanı sıra, mali idari ve hukuk işlerinden sorumlu yönetim kurulu üyesi Melih Sami Esen'de kulübe giriş yaptı. Önder Özen'in ise yarım saat içerisinde gelmesi bekleniyor.

Bu arada futbol genel direktörü Önder Özen, İngiltere'den akşam saatlerinde ayrılarak İstanbul'a dönmüş, bir takım çevrelerce istifa ettiği söylenmişti.

CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×