Fikret Orman: Her branşta başarı hedefliyoruz

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, Beşiktaş armasının temsil edildiği her branşta başarı hedeflediklerini açıkladı.Başkan Orman, Beşiktaş Dergisi'nin ağustos sayısında camia ve taraftarlarına seslendi. Başkan Orman'ın dergideki...

Fikret Orman: Her branşta başarı hedefliyoruz
01 Ağustos 2014 Cuma 18:23

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, Beşiktaş armasının temsil edildiği her branşta başarı hedeflediklerini açıkladı.

Başkan Orman, Beşiktaş Dergisi'nin ağustos sayısında camia ve taraftarlarına seslendi. Başkan Orman'ın dergideki yazısı şöyle:

"Biz Beşiktaşlılar formamızın kutsallığına inanırız. Formamızı 111 yıldır şerefle, onurla taşımanın sonsuz gururuna sahibiz. Bütün Beşiktaşlılar'ın yaşamında, formamızı giydiği günün, ilk formamızı satın aldığı anın yeri özeldir. Her Beşiktaşlı için, Beşiktaş formasının paha biçilemeyecek bir değeri vardır. 2014-2015 sezonu için formalarımızı hazırlarken, bütün bu sorumluluklarımızın bilincindeydik.

Forma sponsorumuz adidas ile titiz bir çalışma yaptık ve Beşiktaşımız'a layık üç ayrı dizayndaki forma ile taraftarlarımızın huzuruna çıkmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Taraftarlarımızın yeni formalarımızı beğeneceklerine, sahip çıkacaklarına yürekten inanıyorum. Beşiktaşlı olmayı, bir yaşam biçimi haline getiren büyük taraftarımız, takımımızı yeni formalarımızla maçlarımıza gelerek destekleyecektir. Yeni sezonda elde edeceğimiz başarılarla Türkiye'nin siyah beyaz'a boyanması, bütün Beşiktaşlılar'ın sokaklarda formalarıyla dolaşması en büyük hedefimizdir."

Başkan Orman, Vodafone Arena'nın gururunu hep beraber yaşamak için geçtiğimiz Ramazan ayında iftar yemeklerini Doğu Tribünü'nde düzenlediklerini de ifade ettiği yazısında şunları dile getirdi:

"Camiamızdan çeşitli meslek grupları, dernekler ve kulüp üyeleri ile bu iftar yemeklerinde bir araya geldik, sohbetler ettik, görüş alışverişinde bulunduk. Mabedimizin açılmasıyla birlikte Beşiktaş'ın aydınlık günleri çok daha rahat olacaktır. Acı çekmeden güneşli günleri görmek mümkün olmuyor. Şu anda Türkiye'de 26 stat yapılırken, yirmi 25'ine devlet katkı sağlıyor. Biz stadımızı, hiçbir yerden katkı almadan, kendi alın terimizle, Beşiktaş'a güvenen sponsorlarımızla ve bizlere güvenip loca ve kombine alan taraftarlarımızın emekleriyle yapıyoruz. Bu nedenle sizlerden kombinelerimize, formalarımıza, diğer lisanslı ürünlerimize ve yayınlarımıza olan ilginizi devam ettirmenizi bekliyor, kulübüm ve şahsım adına her katkı için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum.

Bildiğiniz üzere Beşiktaş'a faydalı olacağına inandığımız santrafor Demba Ba'yı transfer ettik. Teknik direktörümüz Slaven Bilic yönetiminde Almanya ve İngiltere'de yaptığı kamplarla yeni sezona hazır hale gelen futbol takımımızla ilgili elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz. Yine diğer branşlarda da transfer çalışmalarımıza devam ediyoruz. Futboldan basketbol, hentboldan voleybola, atletizmden jimnastiğe, bokstan güreşe kadar Beşiktaş armasının temsil edildiği her branşta başarı hedefliyoruz.

111 yıldır olduğu gibi, bu sene de kulübümüzün, yönetimimizin, takımlarımızın en büyük gücü, her zaman olduğu gibi büyük Beşiktaş taraftarı olacaktır. Büyük Beşiktaş Camiası'nın elele ve gönül birliği içinde arkamızda olduğunu bilmek bana hem güç hem de tarif edilemez bir onur veriyor. 2014-15 sezonunun başta Beşiktaşımız olmak üzere tüm rakiplerimize ve futbol ailesine hayırlı ve uğurlu olmasını dilerim."

CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×