Fenerbahçe Erkek Basketbol Takımı Başantrenörü Obradovic:

- "Yeni sezondaki hedeflerimiz, iyi basketbol oynamak ve taraftarımızı memnun etmek" - "Geçen sezonki takım kadrosunu korumak bizim için çok önemliydi. NBA'den teklif alan birçok oyuncu vardı. Hepsi bizimle kalmak istedi. Bu da bizi çok sevindirdi" - "İlk geldiğim günde en büyük hedefim, bu salonu dolu görmekti. O yüzden kombine kart satışlarından son derece memnunum"

Fenerbahçe Erkek Basketbol Takımı Başantrenörü Obradovic:
29 Eylül 2016 Perşembe 15:37


İSTANBUL (AA) - Fenerbahçe Erkek Basketbol Takımı Başantrenörü Zeljko Obradovic, yeni sezondaki hedeflerinin iyi basketbol oynamak ve taraftarlarını memnun etmek olduğunu söyledi.

Obradovic, THY Avrupa Ligi ve Spor Toto Basketbol Süper Ligi organizasyonları tarafından Ülker Sports Arena Metro Enerji Salonu'nda düzenlenen medya gününde basın mensuplarına açıklamada bulundu.

THY Avrupa Ligi'nin değişen formatı hakkında görüşlerini aktaran deneyimli başantrenör, "Taraftarlar için çok iyi olacak çünkü bütün takımları izleyecekler. Yeni sezondaki hedeflerimiz, iyi basketbol oynamak ve taraftarımızı memnun etmek. Haftada iki gün Avrupa Ligi maçı oynayacağız. Oyuncular açısından çok zor bir sezon olacak ama bunun üzerinde çalışıyoruz. Hepimiz için yeni tecrübe olacak. Yaşadıkça göreceğiz." ifadelerini kullandı.

Takım kadrosunu yeterli bulduğunu belirten Obradovic, "Geçen seneki takım kadrosunu korumak bizim için çok önemliydi. Amerikan Basketbol Ligi'nden (NBA) teklif alan birçok oyuncu vardı. Hepsi bizimle kalmak istedi. Bu da bizi çok sevindirdi." diye konuştu.

Zeljko Obradovic, THY Avrupa Ligi Dörtlü Finali'nin bu sezon İstanbul'da düzenlenecek olmasıyla ilgili şunları kaydetti:

"Sonuçta nerede olursa olsun, biz her yerde motive oluyoruz. Bizim için fark etmiyor. Hedeflerimiz aynı. Taraftarın desteği bizim için çok özel. Birçok başarı onlar sayesinde oluyor. Umarım aynı şekilde bize desteklerini sürdürürler ve takım da başarılı olmaya devam eder."

Sırp çalıştırıcı, kombine kart satışlarından memnun olduğunu vurgulayarak, "İlk geldiğim günden beri en büyük hedefim, bu salonu dolu görmekti. O yüzden kombine kart satışlarından son derece memnunum. Özellikle genç taraftarlarımız bu durumdan yararlanabiliyor. Bizim için çok güzel bir şey." diyerek sözlerini tamamladı.


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×