Fatih Terim'in kızının nikah töreni Soma'daki olay nedeniyle iptal edildi

Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim'in kızı Buse Terim'in 16 Mayıs'ta Ahmet Bahçekapılı ile yapacağı nikah töreni Soma'da meydana gelen maden kazası nedeniyle ileri bir tarihe ertelendi.Terim ve Bahçekapılı Ailelelerinden yapılan yazılı...

Fatih Terim'in kızının nikah töreni Soma'daki olay nedeniyle iptal edildi
14 Mayıs 2014 Çarşamba 12:38

Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim'in kızı Buse Terim'in 16 Mayıs'ta Ahmet Bahçekapılı ile yapacağı nikah töreni Soma'da meydana gelen maden kazası nedeniyle ileri bir tarihe ertelendi.

Terim ve Bahçekapılı Ailelelerinden yapılan yazılı açıklamada, "Ülkemiz her geçen dakika boyutları artan ve üzüntüsü derinleşen büyük bir maden faciası yaşamakta. Maalesef ocaklara ateş düştü. Birçok aile ise umut ve endişe içinde gelecek haberleri beklemekte." denilerek, şu ifadelere yer verildi:

"Yaşanan bu acıyı yüreğimizin ve beynimizin her köşesinde en derin şekilde hissediyor ve paylaşıyoruz. Ülke olarak böyle büyük bir acıyı paylaşmamız gereken bir süreçte evlatlarımızın düğününü yapmayı içimize sindiremediğimizden dolayı aileler ve çocuklarımız bir araya gelerek nikah törenini ileri bir tarihe ertelemeyi uygun bulduk.

Bu tür acıların tekrar yaşanmaması en büyük dileğimizdir. Bu büyük faciada kaybettiğimiz canlara Alllah'tan rahmet, kederli ailelerine sabır ve metanet dileriz. Ülkemizin ve milletimizin başı sağolsun."

CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×