Emre Belözoğlu: Şampiyonluğun yine favorisi biziz

Fenerbahçeli Emre Belözoğlu, gelecek sezonda favori takımın Fenerbahçe olduğunu ifade ederek, "Elimizden geldiğince taraftarımızın mutluluğu için çaba sarf edeceğiz ve inanıyorum 4. yıldızla da bu başarımız perçinleşecek." dedi. Fenerbahçe...

Emre Belözoğlu: Şampiyonluğun yine favorisi biziz
06 Temmuz 2014 Pazar 16:18

Fenerbahçeli Emre Belözoğlu, gelecek sezonda favori takımın Fenerbahçe olduğunu ifade ederek, "Elimizden geldiğince taraftarımızın mutluluğu için çaba sarf edeceğiz ve inanıyorum 4. yıldızla da bu başarımız perçinleşecek." dedi.

Fenerbahçe Televizyonu’na açıklamalarda bulunan deneyimli oyuncu, "Sezonun bir an önce başlamasını istiyoruz. İnşallah güzel bir sezon olacak. Taraftarlarımızın önümüzdeki sezonda bizden neler beklediklerini biliyoruz. İnşallah ona göre iyi bir kamp dönemi geçer bizim adımıza." temennisinde bulundu.

4. yıldızla sezonu perçinlemek istediklerini ifade eden Emre Belözoğlu, "Fenerbahçe bulunduğu her dönemde şampiyonluğa oynadı. Bu sene rekabet ortamı, belki ortamı biraz daha gerecek ama biz şuan ki mevcut kadromuzla geçen seneki yaptıklarımızla yine favori takımı biziz. Elimizden geldiğince taraftarımızın mutluluğu için çaba sarf edeceğiz, inanıyorum 4. yıldızla da inşallah bu başarımız perçinleşecek." ifadelerini kullandı.

Takımın yeni transferi Diego Ribas içinse Emre, "Futbolu takip eden herkes ne kadar değerli oyuncu olduğunu bilir. Bu seviyede bu kadar önemli liglerde oynamak kolay değildir. Bunu başarmış bir futbolcu. İnşallah bizde burada elimizden geldiğince ona destek olacağız. Fenerbahçemizin başarısı için burada mücadele edeceğiz." şeklinde konuştu. CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×