Cesare Prandelli, 1905 GSYİAD'ın iftar programına katıldı

Galatasaray'ın yeni hocası Cesare Prandelli, 1905 Galatasaraylı Yönetici ve İşadamları Derneği'nin her sene geleneksel olarak düzenlediği iftar yemeği programına katıldı.Galatasaray Adası'nda gerçekleştirilen iftar yemeğine; Galatasaray...

Cesare Prandelli, 1905 GSYİAD'ın iftar programına katıldı
08 Temmuz 2014 Salı 23:13

Galatasaray'ın yeni hocası Cesare Prandelli, 1905 Galatasaraylı Yönetici ve İşadamları Derneği'nin her sene geleneksel olarak düzenlediği iftar yemeği programına katıldı.

Galatasaray Adası'nda gerçekleştirilen iftar yemeğine; Galatasaray Kulübü Başkanı Ünal Aysal, Galatasaray'ın yeni teknik direktörü Cesare Prandelli, Divan Kurulu Başkanı İrfan Aktar, Yönetim Kurulu Üyesi Mete İkiz, Mehmet Cibara, Ebru Köksal ile Galatasaray camiasının ileri gelenleri, davetliler ve dernek üyeleri katıldı.

Galatasaray Kulübü Başkanı Ünal Aysal, yemekte bir konuşma yaptı. Aysal, ''1905 GSYİAD'ın alıştığımız iftar davetlerinden bir tanesindeyiz. Bundan sonraki ilk toplantımızda sizlere yepyeni, kendisini geliştirmiş bir Galatasaray'ı tanıtabilmenin ümidini ve heyecanını yaşıyorum. Galatasaray, her sene kendisine bir şeyler ekleyerek başarılarını katlayarak yoluna devam ediyor. Tahmin ediyorum bu başarılar daha sonraki iftarlarda iştahımızın açılmasına be yüzümüzü daha da gülerek bu toplantılara katılmamızı sağlayacak.'' diye konuştu.

İftar yemeği Başkan Aysal'ın Galatasaray'a yeni üye olanlara plaketlerini vermesiyle sona erdi.

CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×