Bursaspor'da Şenol Güneş dönemi

Bursaspor, İrfan Buz'dan boşalan teknik direktörlük koltuğuna Şenol Güneş'i getirdi. Yeni yönetimi ile yeni sezona hazırlanan Bursaspor, hocasını da belirledi. Yeni başkanı Recep Bölükbaşı ile ilk önce hocasını belirlemek için bir süredir...

Bursaspor'da Şenol Güneş dönemi
29 Mayıs 2014 Perşembe 13:38

Bursaspor, İrfan Buz'dan boşalan teknik direktörlük koltuğuna Şenol Güneş'i getirdi. Yeni yönetimi ile yeni sezona hazırlanan Bursaspor, hocasını da belirledi.

Yeni başkanı Recep Bölükbaşı ile ilk önce hocasını belirlemek için bir süredir çalışan Bursaspor, Şenol Güneş'te karar kıldı.

Bursaspor Kulübü resmi sitesinden yapılan açıklamaya göre, "Bu gün yapılan görüşmeler neticesinde teknik direktör Şenol Güneş ile prensip anlaşması sağlanmıştır. Anlaşma ile ilgili detaylar daha sonra resmi yayın organlarımızdan bildirilecektir. Kamuoyunun bilgisine sunarız." denildi.

Bu arada Bursaspor'da Sportif Koordinatör Barış Güçlü'nün istifa dilekçesini yönetime sunduğu öğrenildi. Güçlü'nün, dilekçesinde "Gördüğüm lüzum üzerine istifa ediyorum." ifadesini kullandığı belirtildi.

CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×