Beşiktaş Kadın Voleybol Takımı Antrenörü Söz:

- "Bu seneki ilk hedefimiz play-off'a kalmak" "En çok yapmak istediğim şey dört büyüklerden birini yenmek"

Beşiktaş Kadın Voleybol Takımı Antrenörü Söz:
18 Ağustos 2016 Perşembe 16:42


İSTANBUL (AA) - Beşiktaş Kadın Voleybol Takımı Antrenörü Kamil Söz, bu seneki hedeflerinin play-off'a kalmak olduğunu bildirdi.

Kamil Söz, BJK TV'ye yaptığı açıklamada, geçen yılki hedeflerinin lige yükselmek olduğunu ve bunu başardıklarını belirterek, yeni sezonda hedeflerinin play-off'a kalmak olduğunu söyledi.

Milli organizasyonlar nedeniyle sezona eksik başladıklarını belirten Söz, şunları kaydetti:

"Geçen yılki hedefimiz lige yükselmekti ve bunu başardık. Bu çıkışımızı devam ettirmemiz gerekiyor. Bu seneki ilk hedefimiz play-off'a kalmak. Genç bir takımız ve yaş ortalamamız 21. 23 yaş altı ve 19 yaş altı milli takımlarında oynayan genç oyunculardan kurulu bir takımız. Genç oyuncularımız kendini geliştirdiği sürece takım seviyesi de yukarıya çıkacaktır. İyi ve dinamik bir takım kurduğumuzu düşünüyorum."

Her haftanın ve her maçın önemli olduğunu aktaran Kamil Söz, "Sadece bizim favori olduğumuz maçları değil, sürpriz maçlar da kazanmak istiyoruz. Takımımın bunu yapabileceğini düşünüyorum. En çok yapmak istediğim şey dört büyüklerden birini yenmek. Her maça kazanmak için çıkacağız." ifadelerini kullandı.İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×