Beşiktaş Hentbol'de yarın 3 imza birden atılacak

Son 6 sezondur üst üste şampiyon olarak bir rekora imza atan Beşiktaş Mogaz, kadrosuna kattığı yeni yıldız oyuncularla Avrupa'da da başarılı sonuçlar hedefliyor. Siyah beyazlı ekipte sağlık kontrolünden geçen oyuncular yarın resmi imzayı...

Beşiktaş Hentbol'de yarın 3 imza birden atılacak
17 Temmuz 2014 Perşembe 17:13

Son 6 sezondur üst üste şampiyon olarak bir rekora imza atan Beşiktaş Mogaz, kadrosuna kattığı yeni yıldız oyuncularla Avrupa'da da başarılı sonuçlar hedefliyor. Siyah beyazlı ekipte sağlık kontrolünden geçen oyuncular yarın resmi imzayı atacak.

Beşiktaş Mogaz, Avrupa Hentbol Ligi’nde mücadele eden ve en önemli kanat oyuncularından biri kabul edilen Ivan Nincevic’i, Şili’li genç yıldız Erwin Jan Feuchtmann Perez’i ve Sırp oyuncu Predrag Dacevic’i kadrosuna dahil ediyor.

Beşiktaş Mogaz'a katılan yeni oyuncuların resmi imza töreninin ise BJK Plaza'da yarın saat 14.00'de atılacağı belirtildi.

BEŞİKTAŞ MOGAZ’IN YENİ TRANSFERLERİ SAĞLIK KONTROLÜNDEN GEÇTİ

Bu arada Beşiktaş Mogaz Hentbol takımının yeni yabancı oyuncuları sağlık kontrolünden geçtiler.

Siyah beyazlı ekibin yeni yabancı transferleri, Ivan Nincevic, Predrag Dacevic ve Erwin Jan Fuechmann Perez ile tecrübeli oyuncu Şenol Boyar Acıbadem Fulya Hastanesi Sporcu Sağlığı Merkezi’nde sağlık kontrolünden geçtiler.

Oyuncuların kan tetkikleri yapıldıktan sonra; iç hastalıkları, göz, kulak burun boğaz, ortopedi, genel cerrahi ve kardiyoloji bölümlerinde muayene edildi. Hentbolcularımızın akciğer ve kardiyak testlerinin yapılmasıyla sağlık kontrolleri tamamlandı.

CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×