Barcelona'nın yeni iç saha forması görücüye çıktı

La Liga ekiplerinden Barcelona takımının 2014-2015 sezonunun yeni iç saha forması görücüye çıktı.     Nike firmasının tasarladığı Barcelona'nın yeni iç saha formasında kalın kırmızı-mavi Barcelona çizgileri kullanıldı....

Barcelona'nın yeni iç saha forması görücüye çıktı
26 Mayıs 2014 Pazartesi 13:08

La Liga ekiplerinden Barcelona takımının 2014-2015 sezonunun yeni iç saha forması görücüye çıktı.

    Nike firmasının tasarladığı Barcelona'nın yeni iç saha formasında kalın kırmızı-mavi Barcelona çizgileri kullanıldı. Formanın üst kısmında da değişiklikler yapılarak yaka kısmı Katalan gururunu yansıtan rahatlatıcı bir mavi tonunda tasarlandı. Açık V yaka kısmına Katalan Senyera bayrağı yerleştirildi. İlk kez Senyera bayrağı kulübün formasının ise ön kısmında kullanıldı. Ensenin iç kısmında yer alan mavi flama etiketinin üzerinde de 'Mes Que Un Club' (bir kulüpten ötesi) yazısı ve kulübün kuruluş yılı olan 1899 yazısı yer aldı.

    Ensenin dış kısmında ise Senyera sarısı ve kulübe özgü karakterlerle yazılmış olan 'Barca' yazısı yer alıyor. Yeni iç saha şortu da mavi renkte tasarlandı ve her iki yanında ince kırmızı şeritler kullanıldı. İç saha çoraplarıysa mavi renkte tasarlandı. Üst kısımlarında kırmızı şeritler, arka kısımlarında da kırmızı zikzak şeritler yer aldı.

CİHAN

Barcelona'nın yeni iç saha forması görücüye çıktı


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×