Barcelona'dan resmi Messi izahatsı

Barcelona'nın Uluslararası Sportif Direktörü Ariedo Braida, Lionel Messi'nin geleceğiyle ilgili ilginç izahatlar yaptı. Braida, Messi'nin bir gün Manchester City ya da Paris Saint-Germain forması giymesinin olasılık dışı olmadığını söyledi.

Barcelona'dan resmi Messi izahatsı
14 Mart 2015 Cumartesi 00:19

Barcelona'nın Uluslararası Sportif Direktörü Ariedo Braida, Lionel Messi'nin geleceğiyle ilgili enteresan izahatlar yaptı. Braida, Messi'nin bir gün Manchester City yada Paris Saint-Germain forması giymesinin olasılık dışı olmadığını söyledi.

Şimdiden futbol tarihinin gelmiş geçmiş en iri oyuncularından birisi şekilde görülen Lionel Messi’nin Barcelona'dan ayrılma olasılığı mevcut mı?

Bu soru Katalan ekibinin Uluslararası Sportif Direktörü Ariedo Braida'ya soruldu. Braida, 2019'a kadar sözleşmesi olan yıldız oyuncunun Barcelona'dan ayrılmasının fazla aşırı zor olduğunu ifade etti fakat mühtemel ayrılığa açık kapı bırakmayı da ihmal etmedi.

Messi'nin kariyerine Katalan takımında son vereceğine inandığını vurgulayan Braida; 'Ancak futbolda fazla aşırı acayip şeyler olabiliyor. Manchester City ya da Paris Saint-Germain benzeri parayı hiç önemsemeyen fazla aşırı varlıklı kulüpler var. Messi'nin bir gün bu kulüplerden birinde forma giyme olasılığını gözardı edemem' dedi.

Messi’yi Barcelona'dan koparmak arzulayan bir kulübün Finansal Fair-Play kurallarına nasıl uyacağı soru işareti. Zira Messi'nin sözleşme fesih bedeli tam 285 milyon euro...

İlişkili Haber

Kaynak: FANATİK


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×