Aykut Kocaman, Altınordu kulübünü ziyaret etti

Fenerbahçe'nin eski teknik direktörü Aykut Kocaman, kırmızı-lacivertli kulübü ziyaret ederek hem şampiyonluğunu tebrik etti, hem de sistem hakkında bilgiler aldı.Üst üste iki şampiyonlukla PTT 1. Ligi'ne yükselen Altınordu, Abdullah Avcı...

Aykut Kocaman, Altınordu kulübünü ziyaret etti
09 Mayıs 2014 Cuma 12:08

Fenerbahçe'nin eski teknik direktörü Aykut Kocaman, kırmızı-lacivertli kulübü ziyaret ederek hem şampiyonluğunu tebrik etti, hem de sistem hakkında bilgiler aldı.

Üst üste iki şampiyonlukla PTT 1. Ligi'ne yükselen Altınordu, Abdullah Avcı ve Fatih Terim'den sonra Fenerbahçe'nin eski teknik direktörü Aykut Kocaman'ı da konuk etti.

Yeşilyurt'taki Sait Altınordu Yerleşkesi'ne gelen Kocaman'ı, Başkan Seyit Mehmet Özkan, Futbol Direktörü Murat Dizdar, Altınordu Futbol Eğitim Kurumu (AFEK) Direktörü Zafer Bilgetay ile çok sayıda yıldız adayı futbolcu çiçeklerle karşıladı.

Tesisleri gezen, çalışma sistemleri hakkında bilgiler alan Aykut Kocaman, kırmızı-lacivertli ekibin şampiyonluğunu tebrik etti. Kocaman, daha sonra da Selçuk'a geçerek oradaki kamp ve antrenman tesislerini gezdi.

"Yıllardır özlemini duyduğumuz şeylerin, burada hayata geçirilmiş olmasını görmek beni çok mutlu etti." diyen Kocaman, şöyle konuştu:

"Seyit Mehmet Özkan Bey'in önderliğindeki Altınordu'daki değişimi ve gelişimi duyuyor, uzun süredir takip ediyor ve görmek istiyordum. Burası, bir nedenden sonuca gitme merkezi, görünmeyen ve göze çarpmayan ve ne yazık ki bizim ülkemizde pek de değer verilmeyen işlerin yeri. Doğru ve akılcı yatırımların karşılığının alınmasını, bütün içtenliğimle diliyorum. Altınordu, düşünerek, üreterek, uygulayarak ve daha sağlam bir şekilde ilerleyip hataları da görüp düzelterek bir örnek oluşturabilir."

Altınordu Sosyal Etkinlikler Yöneticisi Elif Savut, ziyaretin sonunda Aykut Kocaman'a üzerinde isminin yazılı olduğu forma hediye etti.

ZİHİNSEL OLARAK YENİLENDİM

Fenerbahçe'den ayrıldıktan sonra kendisini zihinsel olarak yenilediğini kaydeden Kocaman, "Geçmişte yaşadıklarımız bir sınavdı. Ve belki de hayatın gerçekleriydi. Fenerbahçe'den ayrıldıktan sonra kafamı iyice dinlendim. 29 yıldır sana içindeyim ve aralıksız çalışıyorum. Buna ihtiyacım varmış. Avusturya'dan Katar'a, İngiltere'den Danimarka'ya kadar her yeli dolaşıp kendimi zihinsel olarak yeniledim. Masa başında oturan insanların, dünyasının da o masa kadar olduğunu gördüm." diye konuştu.

CİHAN

Aykut Kocaman, Altınordu kulübünü ziyaret etti


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×