Ahmet Kavalcı'dan Dany açıklaması

Beşiktaş Futbol A Takım'dan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Kavalcı, bir gazetede yer alan 'O yaktı onlar da yaktı' başlıklı haberle ilgili açıklama yaptı.Ahmet Kavalcı imzasıyla kulübün internet sitesinden yapılan açıklamada şu ifadelere...

Ahmet Kavalcı'dan Dany açıklaması
13 Mayıs 2014 Salı 14:13

Beşiktaş Futbol A Takım'dan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Kavalcı, bir gazetede yer alan 'O yaktı onlar da yaktı' başlıklı haberle ilgili açıklama yaptı.

Ahmet Kavalcı imzasıyla kulübün internet sitesinden yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi: "Bugün Fanatik gazetesinde Orhan Yıldırım imzalı 'O Yaktı Onlar da Yaktı' başlıklı haberde, hayal gücü sınırlarının bile aşıldığı görülmektedir. Süresiz olarak kadro dışı bırakılan Dany Nounkeu hakkındaki haberin üslubundaki uygunsuzluğun yanı sıra, kişilere atfedilerek kullanılan ifadeler, oyuncunun eşyalarının yakılması ve küllerinin tesis dışına atılması gibi bilgiler, hayal gücü sınırlarının aşıldığını göstermektedir.

Beşiktaşlılık duruşumuza ve tarihten gelen değerlerimize aykırı olan böyle bir mizanseni kurgulamak dahi ayıptır, uygunsuzdur. Kamuoyunun ve taraftarlarımızın bu tür haberlere itibar etmemesi gerektiğini tekrar hatırlatırım."

CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×