1930 bafraspor yönetimi istifa etti

Samsun’un Bafra ilçesinde bulunan 1930 Bafraspor Kulübünde yönetim istifa kararı aldı.Kulüp binasında yapılan toplantı sonrası 2014-2015 sezonunda Bölgesel Amatör Liginde mücadele edecek olan 1930 Bafra Spor Takımı tekrar olağan üstü...

1930 bafraspor yönetimi istifa etti
26 Haziran 2014 Perşembe 14:28

Samsun’un Bafra ilçesinde bulunan 1930 Bafraspor Kulübünde yönetim istifa kararı aldı.

Kulüp binasında yapılan toplantı sonrası 2014-2015 sezonunda Bölgesel Amatör Liginde mücadele edecek olan 1930 Bafra Spor Takımı tekrar olağan üstü kongre kararı aldı.

Konu ile ilgili 1930 Bafraspor Kulüp Başkanı Hüseyin Çamaş yaptığı açıklamada, "2013-2014 sezonunun bittiği 31 Mayıs tarihinden sonra kulüp olağan üstü kongreye gitmişti. Yapılması planlanan olağan üstü kongre 14 Haziran Cumartesi günüydü. Yeterli çoğunluk sağlanmadığı için ikinci kongre tarihi olan 21 Haziran Cumartesi günü 1930 Bafra Spor Tesislerinde yapıldı. Kongre yapıldığı gün kulüp başkanlığına herhangi bir aday olmadığından dolayı divan başkanı tarafından eski yönetimin tekrar göreve getirilmesini söyledi ve oy birliğiyle kabul edildi. Bunun üzerine eski yönetim olarak 3 gün sonra bir araya gelerek yaptığımız toplantı sonucunda tekrar olağan üstü kongreye gidilmesinin kararını aldık. Bunun için alınan karar sonucunda ilk kongre 12 temmuz tarihinde Cumartesi günü saat:12.00’de kulüp tesislerinde yapılacak. Yeterli çoğunluk sağlanmadığı taktirde 19 temmuz cumartesi günü yine aynı saat ve aynı yerde yapılacaktır.

Bizler Olağan üstü kongreye gitmiştik bu esnada kongrelerde herhangi bir adayın çıkmaması üzerine divan tarafından bizler tekrar göreve getirildik. Bu esnada bu sezonda beraber olduğumuz arkadaşlarla bir araya gelerek yaptığımız toplantı sonucunda olağanüstü kongreye gitme kararını aldık. Hem olağan üstü kongreye giderken kulüp başkanı olarak ve 8 arkadaşımla beraber görevlerimizden ayrılarak istifalarımızı verdik. Önümüzdeki günlerde yapılacak olağanüstü kongre için 15 günlük bir süreç var.’’ dedi.

CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×