Terasta bağlı iki köpek günlerdir aç ve susuz

Bursa’da, Uludağ eteklerindeki bir evin terasında iple bağlı olan iki köpeğin günlerce aç ve susuz kaldığı öne sürüldü. Komşuların polise yaptığı ihbarla ortaya çıkan olayda, terasta iple bağlanılan iki köpeğin günlerce kurtarılmayı...

Terasta bağlı iki köpek günlerdir aç ve susuz
23 Mayıs 2014 Cuma 15:28

Bursa’da, Uludağ eteklerindeki bir evin terasında iple bağlı olan iki köpeğin günlerce aç ve susuz kaldığı öne sürüldü. Komşuların polise yaptığı ihbarla ortaya çıkan olayda, terasta iple bağlanılan iki köpeğin günlerce kurtarılmayı beklediği ifade edildi.

Osmangazi ilçesi Hamzabey Mahallesi Ülker Sokak'ta bir evin teras katında bağlı bulunan iki köpek mahallelinin tepkisine sebep oldu. Geçtiğimiz sene annesi ile birlikte mahalleye taşınan E.K., bir süre evde oturduktan sonra ayrıldı. Köpek beslemeyi sevdiği öğrenilen E.K., teras katında köpek beslemeye devam etti. E.K.’nin 3-4 günde bir teras katına uğrayarak baktığı iddia edilen iki köpekten rahatsız olan çevre halkı ise çareyi polise ihbar etmekte buldu. Belediye ekiplerine bilgi vermelerine rağmen köpeklerle kimsenin ilgilenmediğini öne süren mahalleli, köpeklerin günlerce susuz ve aç kaldığını söyledi.

CİHAN

Terasta bağlı iki köpek günlerdir aç ve susuz


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×