Sosyal denge tazminatı sözleşmesi imzalandı

Bolu İl Özel İdaresi ile Belediye ve Özel İdare Çalışanları Birliği Sendikası (Bem-Bir- Sen) arasında Sosyal Denge Tazminatı sözleşmesi imzalandı.

Sosyal denge tazminatı sözleşmesi imzalandı
24 Nisan 2014 Perşembe 21:38

Bolu İl Özel İdaresi ile Belediye ve Özel İdare Çalışanları Birliği Sendikası (Bem-Bir- Sen) arasında Sosyal Denge Tazminatı sözleşmesi imzalandı. Vali Ahmet Zahteroğulları ve Bem-Bir Sen Genel Başkan Yardımcısı Medeni Sevinç arasında imzalanan sözleşme ile Özel İdare ve bağlı birimlerin personeli aylık olarak sosyal denge tazminatı alacak.
Bolu Valiliği Abant Toplantı Salonunda düzenlenen protokol imza törenine Bolu Valisi Ahmet Zahteroğulları, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Sırrı Köstereli, Bem-Bir Sen Genel Başkan Yardımcısı Medeni Sevinç, Bem-Bir Sen Bolu Şube Başkanı Selami Usta ile İl Özel İdaresi sendika temsilcisi katıldı.
Sosyal Denge Tazminatı sözleşmesini Bem-Bir Sen Genel Başkan Yardımcısı ile birlikte imzalayan Vali Ahmet Zahteroğulları “Sosyal denge tazminatı sözleşmesinin Özel İdare çalışanlarımıza hayırlı olmasını diliyor, başta İl Genel Meclisimiz ve Genel Sekreterimiz olmak üzere sendika yöneticilerine ve emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum” dedi.
CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×