Lara Koleji oryantiring şampiyonu oldu

Nevşehir’de düzenlenen Okullararası Oryantiring Yarışması’nda, Özel Lara Koleji öğrencileri kızlarda il birincisi olurken, küçük erkeklerde Nevşehir ikincisi, yıldız erkeklerde ise yine Nevşehir ikincisi olarak, üç kupayla büyük bir...

Lara Koleji oryantiring şampiyonu oldu
29 Nisan 2014 Salı 12:13

Nevşehir’de düzenlenen Okullararası Oryantiring Yarışması’nda, Özel Lara Koleji öğrencileri kızlarda il birincisi olurken, küçük erkeklerde Nevşehir ikincisi, yıldız erkeklerde ise yine Nevşehir ikincisi olarak, üç kupayla büyük bir başarı elde etti.

Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen yarışmada başarılı öğrenciler, madalyalarını ve kupalarını alıp okula dönmenin mutluluğunu yaşadı. Okul Müdürü Ulaş İnönü, Beden Eğitimi öğretmenleri Eyyüp Bağatır ve Mustafa Danışmaz’ı bu başarılarından dolayı tebrik etti. Bu yıl katıldıkları tüm organizasyonlardan kupa ve madalyalarla döndüklerini belirten İnönü, "Geçtiğimiz günlerde Matematik olimpiyatlarında Türkiye dördüncülüğünü elde etmiştik. Spor müsabakalarında da alınan kupa ve madalyalar bizleri mutlu ediyor. Koşarken satranç oynama olarak değerlendirilen oryantiring, bu sporu yapanların hem kaslarını hem de zekasını geliştiriyor. Bu sporda öğrencilerimizin başarılı olması bizi mutlu etti. Öğrencilerimizi ve öğretmenlerimizi tebrik ediyoruz." şeklinde konuştu.

CİHAN

Lara Koleji oryantiring şampiyonu oldu


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×