Kayıp Gizem'in 2 gün sonra cesedi bulundu

Adana’da geçen pazar günü kaybolan Gizem Akdeniz'in (6) cesedi iki gün sonra.Adana’da kendisinden 2 gündür haber alınamayan Gizem’in cesedi gece saatlerinde Kabasakal Rüzgarlı Tepe mevkiinde bulundu. Güvenlik güçlerinin yoğun çalışmaları...

Kayıp Gizem'in 2 gün sonra cesedi bulundu
29 Nisan 2014 Salı 12:58

Adana’da geçen pazar günü kaybolan Gizem Akdeniz'in (6) cesedi iki gün sonra.

Adana’da kendisinden 2 gündür haber alınamayan Gizem’in cesedi gece saatlerinde Kabasakal Rüzgarlı Tepe mevkiinde bulundu. Güvenlik güçlerinin yoğun çalışmaları sonucu bulunan Gizem’in cesedi, otopsi için Adana Adli Tıp Kurumu’na getirildi. Gizem’in yakınları gözyaşlarına boğulurken, olayla ilgili olarak akrabası S.A.nın gözaltına alındığı öğrenildi. Gizem’in bıçaklandığı ve işkence yapılarak öldürüldüğü, daha sonra cesedinin kısmen yakıldığı ileri sürüldü. Olayla ilgili gözaltına alınan gencin, Gizem’in ablasıyla evlenmesine izin verilmediği için çocuğu kaçırıp intikam amaçlı öldürdüğü belirtildi. Zanlının ise olası zanlıların sorgulanması sonucu tespit edildiği, olay yeri tespitinde ise cinayet mahallinde olayla ilgili bir bulguya rastlanmadığı öğrenildi. Ekipler, Gizem’in öldürüldükten sonra Rüzgarlı Tepe civarında bulunan vadiye atılmış olma ihtimalini değerlendiriyor.

Bu arada cesedin otopsiye getirilmesinin ardından minik Gizem’in yakınları Adli Tıp’ın önünde toplandı. Yakınları burada gözyaşlarına boğulurken, minik Gizem’in cesedi otopsinin ardından Seyhan Belediyesi’ne ait cenaze aracı ile alınarak evine götürüldü. Öte yandan cesedin bulunduğu haberinin üzerine Seyhan Belediyesi tarafından minik Gizem’in evinin önünde taziye çadırı kurma çalışması başlatıldı. Ekipler sandalyeleri getirirken, yakınları ve komşuları da evin önünde toplandı.

CİHAN

Kayıp Gizem'in 2 gün sonra cesedi bulundu


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×