CHP Denizli adayı Arslan işçi çocuklarına ücretsiz kreş sözü verdi

CHP Denizli Büyükşehir Belediye başkan adayı Kazım Arslan, göreve geldiğinde özellikle dar gelirli ailelerin çocukları için ücretsiz kreş sözü verdi.

CHP Denizli adayı Arslan işçi çocuklarına ücretsiz kreş sözü verdi
07 Mart 2014 Cuma 16:18

CHP Denizli Büyükşehir Belediye başkan adayı Kazım Arslan, göreve geldiğinde özellikle dar gelirli ailelerin çocukları için ücretsiz kreş sözü verdi. Arslan, partisinin Pamukkale adayı İbrahim Vural ve Merkezefendi adayı Arif Balkanay’la tekstil fabrikalarını ziyaret etti.

Güneş ve rüzgâr enerjisinden faydalanarak elektrik üreteceklerini belirten Arslan, “Gerektiğinde dul, yetim, elektrik parasını ödeyemeyen ailelerin, kadınlarımızın da elektrik borçlarını ödemek ve elektriğini ücretsiz vermek gibi çalışmalarımız olacak. Bununla birlikte konutlarda kullanılan suyun da ton bedelini 50 kuruşa indireceğiz. Dar gelirli vatandaşlarımızın, emeklilerimizin daha rahat bir yaşam sürmesine katkıda bulunmak istiyoruz. Bunun dışında Üçgen mevkisinin alt tarafında tam teşekküllü bir belediye hastanesi yapacağız. Özellikle bu kesimlerde oturan vatandaşlar için çok iyi bir hizmet olacaktır. Öğrenci ve emeklilere yarı fiyat uygulaması yapacağız. Kuracağımız ekmek fabrikasıyla daha ucuz, daha kaliteli ekmek üretip vatandaşlara katkıda bulunmak istiyoruz.” dedi. İmkânı olmayan vatandaşların konut sahibi olması için de çalışma yapacaklarını vaadeden CH adayı Arslan, “Bu konutlar 50, 60, 70, 80, 90 metrekare civarında olacak. Daha ucuza mal edeceğiz. Kesenize, ödemenize uygun, kira öder gibi ev sahibi olmanıza olanak sağlayacağız. Geçmişte hangi partiye oy vermiş olursanız olun, bu bizim için önemli değil ama şimdi bu dönemde CHP’nin adaylarına oy verin. Bizlere yetki verin, bizlere fırsat verin.” diye konuştu. CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×