Başkan Tekin, derin deşarj sistemi ve altyapı çalışmalarını inceledi

Belediye Başkanı Nuri Tekin, devam eden Alaplı Derin Deniz Deşarj Arıtma Sistemi altyapı çalışmalarını inceledi.Alaplı Belediyesi Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürü Turgay Yazgan ve yüklenici firma yetkililerinden, çalışmalarda gelinen...

Başkan Tekin, derin deşarj sistemi ve altyapı çalışmalarını inceledi
06 Mayıs 2014 Salı 14:48

Belediye Başkanı Nuri Tekin, devam eden Alaplı Derin Deniz Deşarj Arıtma Sistemi altyapı çalışmalarını inceledi.

Alaplı Belediyesi Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürü Turgay Yazgan ve yüklenici firma yetkililerinden, çalışmalarda gelinen son noktayla ilgili bilgi alan Belediye Başkanı Nuri Tekin, “İlçemizin ihtiyaçlarına uzun vadede cevap verebilecek bir çalışma yapılıyor.“ dedi. Altyapı çalışmaları nedeniyle zeminin kazıldığını hatırlatan Belediye Başkanı Tekin, “Vatandaşımızın mağdur olmaması için zemin kazılıp, borular döşendikten sonra hemen üzerini kapatıyoruz. Vatandaşımızı rahatsız etmeyecek düzenli bir çalışma yürütüyoruz." diye ifade etti.

Belediye Başkanı Nuri Tekin ayrıca, belediyeye ait su depolarını da inceleyerek bilgi aldı. Elektrik kesintilerine karşı depolardaki su pompalarını çalıştıracak bir jeneratör almayı planladıklarını belirten Başkan Tekin, “Jeneratör önemli bir ihtiyaç. Elektrik kesintilerinde, kısa süreli de olsa vatandaşımızı mağdur etmemek için bir jeneratör alacağız." diye konuştu.

CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×