Altunhisar Kaymakamlığı'ndan Huzurlu Evim Projesi

Altunhisar Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı, muhtaç vatandaşlara barınma yardımını tüm imkanlarıyla sunmaya devam ediyor.

Altunhisar Kaymakamlığı'ndan Huzurlu Evim Projesi
02 Ocak 2014 Perşembe 18:18

Altunhisar Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı, muhtaç vatandaşlara barınma yardımını tüm imkanlarıyla sunmaya devam ediyor. 20 Mayıs 2013’te başlatılan 'Huzurlu Evim Projesi'yle muhtaç vatandaşların zorlu kış şartlarında en iyi şekilde barınmaları için şu ana kadar 2 vatandaşın evi baştan sona yenilenirken 5 vatandaşın da evinin onarımını gerçekleştirdi. Kaymakamlık halen devam eden bu projenin finansmanı için Sosyal Yardımlar Genel Müdürlüğü’nden 163 bin liralık bir kaynak talebinde bulundu.

Projeyle ilgili açıklamada bulunan Altunhisar Kaymakamı Mehmet Yaşar Yeşiltaş, "İlçemizde bazı vatandaşlarımızın evleri oturulamayacak haldeydi. Konumu sebebiyle çetin kış şartlarının yaşandığı ilçemizde vatandaşlarımızın en sağlıklı barınma ortamına kavuşması için elimizden gelen çabayı göstermeye çalışıyoruz. Umuyoruz ki bu projemizle birlikte ilçemizdeki barınma sorununu çözmüş olacağız." dedi.
CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×