THY'nin mobil uygulaması yenilendi

THY'nin mobil uygulaması yenilendi
05 Ekim 2016 Çarşamba 11:16

İSTANBUL (AA) - Türk Hava Yolları'nın (THY) bazı özellikleri yenilenen mobil uygulaması, hizmete sunuldu.
THY Basın Müşavirliğinden yapılan açıklamaya göre, dünyanın en çok ülke ve uluslararası destinasyonuna uçan havayolu şirketi THY, geliştirdiği mobil uygulamayı yeni özelliklerle güncelleyerek yayına aldı.

THY mobil uygulaması ile tüm işlemler, sade ve rahat kullanılabilir tasarım sayesinde hızla gerçekleştirilebilecek. Yolcu eklemek, son aranan havalimanlarını görüntülemek ve favori havalimanlarını belirleyerek sonraki aramalar için zaman kazanmak yine bu aplikasyon sayesinde mümkün olabilecek.
Ayrıca uçuş noktasını gösteren interaktif harita sayesinde uçuşlar çok daha pratik bir şekilde rezerve edilebilecek. THY ile yeni yerler keşfetmek için sunulan promosyonlara da yine bu mobil uygulama sayesinde her an her yerden erişim sağlanabilecek.
Uygulama ile yolcular uçuş eklemek, bilet değiştirmek, bebek yolcu eklemek ve rezervasyon iptal etmek gibi seçeneklere de sahip olabilecekler. Uygulama, yolculara seyahat edecekleri destinasyonu göstermenin yanı sıra havalimanı haritasını inceleme imkanını da sunacak.
Yolcular, aynı uygulama üzerinden daha rahat bir seyahat için acil çıkış koltuğu satın alabilecekler. Yeni güncelleme sayesinde ekonomi sınıfı biletlerini, "business" sınıfa yükseltmek de mümkün olacak.


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×