TGF "51. Başkanlar Konseyi Toplantısı"

- Türkiye Gazeteciler Federasyonu Genel Başkanı Karaca: - "Türkiye'de 20-25 bin civarında üyeye sahip bir meslek kuruluşuyuz"

TGF
11 Mayıs 2016 Çarşamba 17:54

KARABÜK (AA) - Türkiye Gazeteciler Federasyonu (TGF) Genel Başkanı Yılmaz Karaca, Türkiye'de 75 meslek örgütleri ile Kıbrıs'ta 3, Azerbaycan'da 4 cemiyetleri bulunduğunu belirterek, "Türkiye'de 20-25 bin civarında üyeye sahip bir meslek kuruluşuyuz." dedi.

Türkiye Gazeteciler Federasyonu "51. Başkanlar Konseyi Toplantısı" için Karabük'e gelen Genel Başkan Karaca ve beraberindekiler, Karabük Valisi Orhan Alimoğlu'nu ziyaret etti.

Valilik Toplantı Salonu'nda gerçekleşen ziyarette konuşan Karaca, Karabük'te ikinci kez konsey toplantısını yapacaklarını belirtti.

Karaca, "Beklediğimizden fazla bir katılım oldu. Türkiye'de 75 meslek örgütü, Kıbrıs'ta 3, Azerbaycan'da 4 cemiyetimiz var. Türkiye'de 20-25 bin civarında üyeye sahip bir meslek kuruluşuyuz. Bu toplantılarımızı iki ayda bir farklı ilimizde yapıyoruz." diye konuştu.

Konuşmanın ardından Karaca, Vali Alimoğlu'na hediye takdim etti.

Karaca ve beraberindekiler daha sonra Karabük Belediye Başkan Vekili Fatma Danışman, Karabük Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Başkanı Tuncay Özcan ile Safranbolu Belediye Başkanı Necdet Aksoy'u da makamlarında ziyaret etti.


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×