NN Hayat ve Emeklilik, acente ve iş ortaklarıyla bir araya geldi

NN Hayat ve Emeklilik, acente ve iş ortaklarıyla bir araya geldi
21 Haziran 2016 Salı 13:05

İSTANBUL (AA) - NN Hayat ve Emeklilik, iş ortakları ve 300 acentesiyle Kıbrıs'ta bir araya geldi.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, NN Hayat ve Emeklilik'in düzenlediği kampanya sonucu en iyi performans gösteren 300 acente ve 4 iş ortağının katılımıyla 3-5 Haziran tarihleri arasında gerçekleştirilen etkinlikte, acente ve ekiplerin başarısı kutlandı.

Etkinlikte konuşan NN Hayat ve Emeklilik Üst Yöneticisi (CEO) Frank Eijsink, 2015 yılını değerlendirirken, şirketin vizyonu ve bu yıla ilişkin hedeflerini de paylaştı.

NN Hayat ve Emeklilik Operasyonlardan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Metin Gül'ün operasyonel iyileşmeler hakkında bilgi verdiği etkinlikte, NN Hayat ve Emeklilik Satış Kanallarından Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Alper Erdinç de acente kanalındaki gelişmeleri değerlendirdi.

Erdinç, acente ve çalışanların zaman ve mekandan bağımsız tüm gelişmeleri öğrenebilecekleri, mobil uygulamayla desteklenmiş ortak dijital öğrenme platformu "NN Akadem" hakkında bilgi verdi.

Şirketin devam eden dijital yatırımlarını da değerlendiren Erdinç, müşterilerinin diledikleri her yerden 7/24 hizmet alabildikleri internet şubesi, mobil şube, çağrı merkezindeki sesli yanıt sistemi ve acente yardım masası ile sektörde öncü markalardan biri olduklarını söyledi.


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×