MHP Gaziantep Milletvekili Özdağ:

- "Risk alıp demokratik tavır ve cesaret göstererek imza veren, 'Hadi olağanüstü kurultaya gidelim' diyen üst kurul delegesi arkadaşları, özellikle tebrik etmek istiyorum. Onlar önemli bir yolu açtılar ve çok güzel bir demokrasi mücadelesi başladı"

MHP Gaziantep Milletvekili Özdağ:
05 Haziran 2016 Pazar 01:42

AFYONKARAHİSAR (AA) - MHP'de genel başkanlığa adaylığını açıklayan muhaliflerden Gaziantep Milletvekili Ümit Özdağ, "Risk alıp demokratik tavır ve cesaret göstererek imza veren, 'Hadi olağanüstü kurultaya gidelim' diyen üst kurul delegesi arkadaşları, özellikle tebrik etmek istiyorum. Onlar önemli bir yolu açtılar ve çok güzel bir demokrasi mücadelesi başladı." dedi.

Özdağ, bir otelde düzenlenen toplantıda yaptığı konuşmada, MHP'nin baraj altında kalacağı bir erken seçime gidilmemesi için kongre ve başkanlık değişiminin gerçekleşmesi gerektiğini söyledi.

Partisinin kongre sürecine değinen Özdağ, şunları kaydetti:

"Risk alıp demokratik tavır ve cesaret göstererek imza veren, 'Hadi olağanüstü kurultaya gidelim' diyen üst kurul delegesi arkadaşları, özellikle tebrik etmek istiyorum. Onlar önemli bir yolu açtılar ve çok güzel bir demokrasi mücadelesi başladı. İnşallah böyle devam edecek. Bu süreç Türkiye'ye demokrasi dersi veriyor."


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×