Kaynak Holding 2016'nın ilk çeyreğinde büyüdü

- Kaynak Holding Yönetim Kurulu Başkanı Okumuş: - "Kasım 2015'te göreve geldiğimiz Kaynak Holding ve bünyesinde bulunan şirketlerin 2016 yılının ilk çeyreğinde azımsanmayacak büyüme ve cirolarında artış sağladı" - "Elde ettiğimiz büyümeyi, yine gücümüzü aldığımız milletimiz için harcıyoruz. Kilis'te bir okul yapıldı ve İstanbul'da bir derslik yapmak için çalışmalarımız devam ediyor" - "Bünyemizdeki 72 şirket ve 13 bini aşkın çalışan ile hedefimiz, 2016'nın sonunda Türkiye'nin ekonomisine kazanç sağlamak"

Kaynak Holding 2016'nın ilk çeyreğinde büyüdü
16 Mayıs 2016 Pazartesi 13:20

İSTANBUL (AA) - Kaynak Holding Yönetim Kurulu Başkanı İmran Okumuş, holding ve bünyesinde bulunan şirketlerin 2016 yılının ilk çeyreğinde azımsanmayacak büyüme ve cirolarında artış sağladığını belirtti.

Kaynak Holding'ten yapılan yazılı açıklamaya göre, 2016'nın ilk çeyreğini değerlendirmek ve yıl sonu hedeflerini belirlemek üzere holding bünyesinde bulunan, eğitim, tarım, bilişim ve sağlık alanında faaliyet gösteren tüm şirket yöneticileri bir araya geldi.

Kaynak Holding Yönetim Kurulu Başkanı Okumuş, toplantıda, holdingin 2016 yılı ilk çeyreğine ilişkin değerlendirmede bulundu.

Geçen yıl kasım ayında göreve geldiklerini anımsatan Okumuş, şöyle devam etti

"Kasım 2015'te göreve geldiğimiz Kaynak Holding ve bünyesinde bulunan şirketlerin 2016 yılının ilk çeyreğinde azımsanmayacak büyüme ve cirolarında artış sağladı. Elde ettiğimiz büyümeyi yine gücümüzü aldığımız milletimiz için harcıyoruz. Kilis'te bir okul yapıldı ve İstanbul'da bir derslik yapmak için çalışmalarımız devam ediyor."

Okumuş, eğitim, teknoloji ve sağlık alanlarının Kaynak Holding olarak her zaman öncelikleri olduğunu belirterek, "Bu alanlarda kazanç sağlamanın yanı sıra milletimize katkı sağlamak da önemli görevlerimizin başında geliyor. Kısa süre öncesinde yeniden yapılandırdığımız şirketlerimiz hak ettiği gücü yakalamayı başardı ve ilerleyen dönemlerde de bu büyümelerinin devam edeceğine inancımız sonsuz. Millileşen holdingimizin yatırımları eğitim, sağlık, teknoloji gibi her alanda artarak devam edecek." ifadelerini kullandı.

Sürat Teknoloji olarak Teknopark'ta 25 çalışanlarıyla ülkeye nasıl katkı sağlayabilecekleri konusundaki çalışmalarının devam ettiğini belirterek, şunları kaydetti:

"Ülkemizden aldığımızı her anlamda ülkemizle paylaşmak için yenilenen vizyonumuz ve misyonumuz ile ülkemize yatırım yapmaya devam edeceğiz. Bünyemizdeki 72 şirket ve 13 bini aşkın çalışan ile hedefimiz, 2016’nın sonunda Türkiye'nin ekonomisine kazanç sağlamak. Sürat Eğitim Araçları kuruluş amacında sadece fuar ve stant çalışmaları yaparken şu anda 70'ten fazla ülkeyle çalışıyor ve eğitimin her alanında hizmet verebilecek bir kapasiteye sahip bir şirket konumuna yükseldi. Kısa sürede daha fazla ülkede, yeni pazarlarda yer almayı planlıyoruz."


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×