"Kahramanlarımıza Tam Destek" kampanyası

- Manisa Salihli'de lise öğrencileri, "Kahramanlarımıza Tam Destek" kampanyası düzenleyerek, hazırladıkları Türk bayraklı 100 tişört, bardak, fular ve mektubu Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nde görev yapan güvenlik güçlerine gönderdi

12 Mayıs 2016 Perşembe 12:08

MANİSA (AA) - Salihli ilçesindeki Hafsa Sultan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri, "Kahramanlarımıza Tam Destek" başlıklı kampanya düzenleyerek, hazırladıkları Türk bayraklı 100 tişört, bardak, fular ve mektubu Güneydoğu Anadolu Bölgesi'ndeki güvenlik güçlerine gönderdi.

Okul Müdürü Gürcan Demir, gazetecilere yaptığı açıklamada, kampanya ile operasyon bölgesinde görev yapan güvenlik güçlerine manevi destek vermeyi amaçladıklarını dile getirdi.

Güvenlik güçlerine, yalnız olmadıklarını hissettirmek istediklerini kaydeden Demir, şunları söyledi:

"Doğu’da, Güneydoğu’da binlerce askerimiz, polisimiz, bu ülkenin geleceği için, bizler için mücadele veriyor. Biz de okul olarak öğrencilerimizle birlikte, zorlu koşullarda görev yapan güvenlik güçlerinin moral ve motivasyonunu arttırmak ve onların yalnız olmadıklarını hissettirmek için bu kampanyayı düzenledik. Yaklaşık 100 öğrencimiz, kampanya çerçevesinde özel baskılı fular, tişört, kupa ve bardak hazırladı. Ayrıca anaokulu öğrencilerimiz de güvenlik güçlerimizle ilgili resimler çizdi."

Hazırlanan malzemeler güvenlik güçlerine gönderildi.


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×