İBB Başkanvekili Gümüşdağ'dan açıklama

- "Bugün bazı internet sitelerinde 'Kadir Topbaş, başkanlık görevini Göksel Gümüşdağ'a devrediyor' şeklinde haberler çıkmıştır. Bu haberler gerçeği yansıtmamaktadır. Haberin amacı ve kimlere hizmet ettiği malumdur"

İBB Başkanvekili Gümüşdağ'dan açıklama
11 Ağustos 2016 Perşembe 20:18

İSTANBUL (AA) - İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Meclis 2. Başkan Vekili Göksel Gümüşdağ, bazı internet sitelerinde yer alan "Kadir Topbaş, başkanlık görevini Göksel Gümüşdağ'a devrediyor" şeklindeki haberlerin gerçeği yansıtmadığını bildirdi.

Gümüşdağ, yaptığı yazılı açıklamada, bugün bazı internet sitelerinde "Kadir Topbaş, Başkanlık görevini Göksel Gümüşdağ'a devrediyor" şeklinde haberlerin yer aldığını anımsattı.

Bu haberlerin gerçeği yansıtmadığını aktaran Gümüşdağ, şunları kaydetti:

"Haberin amacı ve kimlere hizmet ettiği malumdur. Ülkemizin ve milletimizin hassas bir dönemden geçtiği bu günlerde böylesi haberlerle 'bulanık sularda balık avlamak isteyenlerin' niyet ve maksatları bilinmektedir. İBB Başkanı Dr. Kadir Topbaş dün olduğu gibi bugün de görevinin başındadır. Yaklaşık 5 milyon oyla 3 kez İstanbul halkının teveccühüne mazhar olan Başkan Topbaş, İstanbul ve İstanbullulara hizmet etmeye devam etmektedir. Sayın Topbaş ile 13 yıldır Meclis Başkan Vekilliği görevimde uyum içinde çalıştım. Haberleri yayınlayan site ve sorumluları hakkında yasal işlemlere başvurulacaktır."


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×