Gençlik ve Spor Bakanlığı Müsteşarı Özçelik, diplomasını aldı

- AÜ Açıköğretim Fakültesi İktisat Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümünü bitiren Özçelik'e diplomasını Rektör Prof. Dr. Gündoğan verdi

Gençlik ve Spor Bakanlığı Müsteşarı Özçelik, diplomasını aldı
13 Haziran 2016 Pazartesi 18:28

ESKİŞEHİR (AA) - Anadolu Üniversitesi (AÜ) Açıköğretim Fakültesi (AÖF) İktisat Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümünü bitiren Gençlik ve Spor Bakanlığı Müsteşarı Faruk Özçelik, diplomasını Rektör Prof. Dr. Naci Gündoğan'dan aldı.

AÜ'den yapılan açıklamaya göre, Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi mezunu olan Faruk Özçelik, ikinci üniversite programıyla ilk olarak AÜ Açıköğretim Fakültesi Bankacılık ve Sigortacılık Bölümünü daha sonra da İktisat Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümünü tamamladı.

Diploma töreninde konuşan Müsteşar Özçelik, Açıköğretim Fakültesinde öğrenci olmanın kendisine heyecan verdiğini belirterek, öğrenim gördüğü her programın kendisine yeni şeyler kattığını kaydetti.

Öğrenmenin yaşam boyu devam eden bir süreç olduğuna dikkati çeken Özçelik, kendisi gibi binlerce kişiye bu fırsatı tanıyan Anadolu Üniversitesine teşekkür etti.

Müsteşar Özçelik'e diplomasını veren AÜ Rektörü Prof. Dr. Gündoğan ise Açıköğretim Fakültesinin, toplumun her kesimine eğitimde fırsat eşitliği sunduğunu, profesyonel hayatın içinde olanlara da kendilerini yenilemeleri ve güncellemelerine imkan verdiğini ifade etti.


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×