Euromoney'den TEB'e iki ödül

Euromoney'den TEB'e iki ödül
12 Temmuz 2016 Salı 17:12

İSTANBUL (AA) - Türk Ekonomi Bankası (TEB), "Euromoney Mükemmellik Ödülleri"nde iki farklı kategoride ödüle layık görüldü.

Banka açıklamasına göre, bu yıl uluslararası finans dergisi Euromoney tarafından 25'incisi düzenlenen ve global anlamda bankacılık sektörünün en prestijli ödüllerinden biri olan "Euromoney Mükemmellik Ödülleri" sahiplerini buldu. Bin 200 başvurudan 500'ünün değerlendirildiği etkinlikte 20 global, 75 bölgesel ödül sektörünün en iyilerine verildi.

TEB, finansal okuryazarlık alanında hayata geçirdiği çalışmalarla "Orta ve Doğu Avrupa'nın Sosyal Sorumluluk Alanındaki En İyi Bankası", KOBİ Bankacılığı alanındaki çalışmaları ile de "Orta ve Doğu Avrupa'nın En İyi KOBİ Bankası" olmak üzere iki ödül aldı.

Açıklamada görüşlerine yer verilen TEB Bireysel ve Özel Bankacılık Kıdemli Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Mendi, şunları kaydetti:

"TEB olarak Euromoney Mükemmellik Ödülleri'nde iki farklı kategoride Türkiye'nin en başarılı bankası seçilmiş olmaktan gurur duyuyoruz. Bu iki ödül, müşterilerimizle kurduğumuz güçlü bağ ve ihtiyaçlarına doğru cevap verebilme yeteneğimizin bir sonucu olarak bizleri mutlu ediyor. Bize ödül kazandıran tüm ürün ve uygulamalarımız, Türkiye'nin dört bir yanındaki TEB çalışanlarının desteği ve katkılarıyla ortaya çıkıyor. Bu nedenle, aldığımız her ödülün çalışanlarımızın emeğinin ve başarısının bir yansıması olduğunu söyleyebiliriz.

Ödüller sadece bankamızın ürün ve uygulamalarının başarısını tescil etmekle kalmıyor, aynı zamanda TEB olarak benimsediğimiz 'Danışman Banka' anlayışımızın, kurum kimliğimize işlediğimiz 'İnovasyon' yaklaşımımızın da bir göstergesi olarak öne çıkıyor."

Mendi, TEB'in global ve stratejik partneri BNP Paribas'ın da başta "Dünyanın En İyi Bankası" olmak üzere 7 farklı alanda toplam 8 ödül aldığını belirtti.

Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×