EURO 2016, THY uçaklarında izlenebilecek

- EURO 2016 resmi sponsoru THY yolcuları, uluslararası hatlarda Boeing 777 ve Airbus A330 tipi uçaklarla yapılan seferlerde turnuva maçlarını canlı izleme imkanı bulacak

EURO 2016, THY uçaklarında izlenebilecek
01 Haziran 2016 Çarşamba 11:57

İSTANBUL (AA) - Fransa'nın ev sahipliğinde düzenlenecek 2016 Avrupa Futbol Şampiyonası (EURO 2016) resmi sponsoru Türk Hava Yolları (THY) yolcuları, uluslararası hatlarda Boeing 777 ve Airbus A330 tipi uçaklarla yapılan seferlerde turnuva maçlarını canlı izleyebilecek.
THY Basın Müşavirliğinden yapılan açıklamaya göre, şampiyonadaki maçlar, THY'ye ait tüm özel yolcu salonlarında da takip edebilecek. Bazı uçuşlarda yapılacak sürpriz çekilişlerle, THY yolcuları turnuva maçlarına bilet kazanma şansı da elde edebilecek.
Şampiyonaya özel televizyon reklamları, A Milli takıma özel giydirilmiş uçak, hediye biletler ve uçak içi özel menü kartlarının yanı sıra, sadece bu kampanya için hazırlanmış bir mikro site olan "MeetEuropesBest.com" futbolseverlerin beğenisine sunuluyor.
Ayrıca turnuvaya ev sahipliği yapacak dört şehirde THY'ye özel aktivite alanları bulunacak. Bu alanlarda tüm dünyadan futbolseverler ağırlanacak. THY'nin Atatürk Havalimanında yer alan ödüllü özel yolcu salonu "Turkish Airlines Lounge Istanbul’da ise turnuva sonuçlarına göre eş zamanlı güncellenen EURO 2016 konsol oyunu, misafirleri bekleyen bir diğer keyifli deneyim olacak, tüm turnuva maçları bu salonda canlı yayınlanacak.
Açıklamada görüşlerine yer verilen THY Pazarlama ve Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Olmuştur, yolcu deneyimini çok daha yukarılara taşımanın en önemli hedefleri olduğunu ifade ederek, "İster binlerce metre yükseklikte, ister havalimanlarında, tüm futbolseverlere mekandan bağımsız bir deneyim yaşatmak, sıra dışı bir turnuva heyecanı ve uçuş keyfi kurgulamak için çok çalıştık. Yolcularımızdan alacağımız geri bildirimleri merakla bekliyoruz. EURO 2016 sponsorluğumuz çerçevesinde kurguladığımız, misafirlerimize hizmet verdiğimiz alanlardaki keyifli deneyimin mevcut başarımıza önemli ölçüde katkı sağlayacağına inanıyoruz." değerlendirmesini yaptı.
Türk Hava Yolları ayrıca, UEFA EURO 2016'da tüm dünyadan futbolseverlerin ortak buluşma noktası "Copa90" ile ortak bir projeye de imza atıyor. Projeye göre, 10 günde, 10 ayrı ülkeden seçilen 10 futbol tutkununun futbola ve turnuvaya ilişkin gözlemlerini konu edecek proje kapsamında çekilecek filmler ve blog yazıları, dünyanın en fazla ülkesine uçan milli hava yolu THY'nin turnuvaya özel tasarladığı "MeetEuropesBest.com" mikro internet sitesi üzerinden yayınlanacak.


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×