AssisTT'e "Contact Center World"den ödül

AssisTT'e
12 Kasım 2016 Cumartesi 11:49

İSTANBUL (AA) - Türk Telekom'un çağrı merkezi şirketi AssisTT, sektörün uluslararası alanda prestijli organizasyonları arasında yer alan "Contact Center World"de, "Büyük Ölçekli Dış Kaynak Çağrı Merkezi" kategorisinde dünya birincisi oldu.

Türk Telekom tarafından yapılan açıklamaya göre, AssisTT, dünyada çağrı merkezi sektörünün nitelikli ödül organizasyonlarından Contact Center World yarışmasında, "Büyük Ölçekli Dış Kaynak Çağrı Merkezi" kategorisinde birinciliğe layık görüldü.

Las Vegas'ta yapılan ve 50'den fazla ülkeden yaklaşık bin 600 projenin yarıştığı organizasyonda, AssisTT'in bilgi teknolojileri altyapısı, esnek müşteri hizmetleri ve yenilikçi İK uygulamaları ödülün kazanılmasında etkin rol oynadı.

Contact Center World yarışması kapsamında öncelikle Avrupa, Orta Doğu ve Afrika (EMEA), Amerika ve Asya-Pasifik'te bölge finalleri düzenleniyor. Bölgelerde birinci olan şirketler, sonraki aşamada küresel çapta değerlendiriliyor. Böylece her kategoride dünyanın en iyi şirketleri belirleniyor.

AssisTT, haziran ayında yapılan EMEA bölge finallerinde, "En İyi Teknoloji İnovasyonu" kategorisinde ikinci, "En İyi İşe Alım Kampanyası" kategorisinde üçüncü olmuş ve "Büyük Ölçekli En İyi Çağrı Merkezi" kategorisindeki birinciliğiyle de dünya finallerinde yarışmaya hak kazanmıştı.


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×